Coronavirus / COVID-19
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Coronavirus / COVID-19


02.07.2023 | 09:38
Neće vratiti niti centa jer su naši korumpirani političari potpisali one ugovore koji ih totalno peru bilo kakve odgovornosti. Nula su odgovorni za išta!

No, u stvarnosti nije problem uzeti uzorak od 100 doza i provesti analizu kojom bi se detektirao udio placeba u promatranom uzorku umjesto baviti "rekla-kazala" interpretacijama pojedinih dokumenata.

Eksperiment je osnovna metoda dokazivanja. Skupiti 100 uzoraka za potrebe ispitivanja nije problem jer pojedine države ne znaju što napraviti s viškom cjepiva, ali je pravo pitanje bi li dozvolili takav test - jer netko visoko bi morao odobriti da se uzme 100 doza za provjeru. A sasvim je moguće da je u tajnom ugovoru potpisano i to da se cjepivo ne smije analzirati! To uopće ne znamo - jer je ugovor tajan! Što je kriminal samo po sebi.

A možda nije lako niti odraditi punu analizu kada je dio sastava cjepiva tajan! Kako onda znati, može se samo utvrditi razlika između doza, ali ne i koja je "aktivna", a koja je "placebo".
02.07.2023 | 12:06
dpasaric kaže:
Neće vratiti niti centa jer su naši korumpirani političari potpisali one ugovore koji ih totalno peru bilo kakve odgovornosti. Nula su odgovorni za išta!


Jako se uzrujavam zbog toga. Isto kao i zbog Vatikanskih ugovora koje ekipi poput Žabca ne smetaju
02.07.2023 | 16:03
Zašto bi nekoga smetao Vatikanski ugovor koji nije bio besplatan, za njega smo dobili priznanje Vatikana koja je bila prva država s autoritetom u svijetu.
Prije nje, priznanje smo dobili od Slovenije i Litve koje i same nisu bile priznate te Ukrajine, Latvije, Estonije i Islanda.
Iza Vatikana, slijedilo je priznanje "velikih" država. To što Hrvatska daje za crkvu po vatikanskom ugovoru je sitniš u usporedbi na to što je dala za nepotrebna cjepiva.
Veliki problem u RH koji je ostao od raspada YU su Jugosloveni (kao što vidimo ima ih i na forumu) koji su tumor društva i izjedaju ga iznutra. To su ljudi koji mrze sve hrvatsko (mrze oni i srpsko da se razumijemo). To je sorta ljudi koju je Tuđman trebao odstraniti, ali nije jer je bio naivan.
03.07.2023 | 14:59
Doktorica znanosti, molekularni biolog, Jance Chunn Lindsay, tvrdi da su u laboratorijskim analizama našli da je onaj dio sastava cjepiva koji je tajan, zapravo namjerno kontaminiran kako bi smanjili plodnost. No, "lako" da je samo to, nuspojava toga je toksičnost i kancerogenost na raznim razinama, pa se dugoročno mogu očekivati razne nuspojave.

rumble.com/v2xls0o-slobodni-podcast-18-d...stili-cjepivo-u.html

Ne bih se čudio da ova doktorica padne s balkona ili je pregazi kamion...
03.07.2023 | 17:24
Koji bi bio cilj smanjivanjem plodnosti?
03.07.2023 | 17:57
Kontrola. Kontrola nad populacijom, tko smije a tko ne smije imati djecu. Mozda postoji i kontra cjepivo koje se bude moglo kupiti. Interesantno je da su navaljivali na cijepljenje djece koji cjepivo vise steti nego pomaze. Nazivali su ih bakoubojicama.
Zato danas Orwellova 1984 ne izgleda nimalo bezazleno.
03.07.2023 | 18:00
Riba kaže:
Koji bi bio cilj smanjivanjem plodnosti?


WEF ekipa oko Klausa Schwaba vjeruje da je to rješenje svih naših problema. Ok, možda i jest to jedan od načina da se riješe planetarni problemi, ali to bi tražilo i da sve države u tome sudjeluju. Siguran sam da postoje bolji scenariji, ali u tim boljim scenarijima oni ne bi bili novi feudalci, a mi ostali kmetovi.

Uostalom, ako to žele, onda budi transparentan oko toga, pa možda bismo imali i mnogo dobrovoljaca koji ne žele djecu, a ovo tu je zona biološkog rata i zločina.

Sve je to lijepo opisano, naravno s mašnicom u celofanu, u Schwabovoj knjizi "The Great Reset". Oni se drže toga da je over populacija najveće zlo i da bi svi problemi nestali kada bi planet imao jednu do dvije milijarde stanovnika, a idealno pod njihovom potpunom kontrolom - kao nedodirljive klase elita. Nama bi ukinuli i osobna vozila, a oni bi letjeli okolo u privatnim avionima.

Kako Schwab zagovara, većina populacije bi bila u "you'll have nothing and be happy" kategoriji, a kada malo promisliš, to nije ništa drugo do koncentracioni logor lukavo nazvan "15 minute city" uz digitalni ID na koji je vezano apsolutno sve, tako da te mogu isključiti iz svega ako se ne ponašaš kako oni žele.

Čitao sam te neke dokumente na WEF webu i ostao npr. šokiran kako se ljudi koji žive van gradova, pogotovo oni na samostalnim domaćinstvima i farmama, definiraju kao veliko zlo, kao "outcasti" i prijetnja poretku. Nezavisni, samostalni proizvođači hrane van gradova su im poseban trn u oku. I kada sve to pročitaš kao neki loš SF, onda ti se u glavi složi ovo što ona WEF-ova marioneta u Nizozemskoj (Mark Rutte) radi za njihov račun. Otimanje zemlje farmerima, gašenje proizvodnje hrane i slične stvari koje upiru svom silom jasno kazuju da žele smanjenje populacije i potpunu kontrolu.

A kada s druge strane pogledaš i svu tu silnu woke-propagandu zadnjih godina, kroz njihove medije, kroz Holivud, kroz korporacije, ispadne da se opet sve svodi na to da ljudi nemaju djecu, jer ako netko zagovara operacije promjena spola kod djece i još nezrelih mladih ljudi, onda je to opet "ista frula", takvi ljudi neće imati obitelj i djecu, znači "dead end".

Konačni cilj je smanjenje populacije i potpuna kontrola nižih kasti uz ukidanje ikakve solidne demokracije, uz potpunu cenzuru i "Ministarstvo istine". Uostalom, kada malo pogledaš, već ovo što sada imamo u EU je neka nakaradna tvorevina u kojoj nitko nije birao likove kao što su Ursula i slični, a koji nam kroje sudbinu i troše novac poreznih obveznika tako da ga usmjeravaju svojoj ekipi, bili oni big pharma, vojni lobi ili BlackRock "investitori".

Cijeli mozaik se sada prilično dobro složio i nije to "samo nečija nesposobnost i lijenost, a ne zavjera", previše toga se složilo zadnjih godina da bi to bila slučajnost. A ako Teorija Slučajnosti ne drži vodu, onda nam ostaje da je Teorija Zavjere, nažalost, istina.
03.07.2023 | 18:30
dpasaric kaže:
Riba kaže:
Koji bi bio cilj smanjivanjem plodnosti?


A kada s druge strane pogledaš i svu tu silnu woke-propagandu zadnjih godina, kroz njihove medije, kroz Holivud, kroz korporacije, ispadne da se opet sve svodi na to da ljudi nemaju djecu, jer ako netko zagovara operacije promjena spola kod djece i još nezrelih mladih ljudi, onda je to opet "ista frula", takvi ljudi neće imati obitelj i djecu, znači "dead end".


Jedina rupa u toj teoriji jest sto se vec desetljecima u razvijenom svijetu natalitet smanjuje, a cjepili su prvo razvijene zemlje a siromasnima koji imaju najvise djece sto ostane.

Ja da sam zli overlord zelio bih sto vise siromasne populacije da radi za mene a ne obrnuto.
03.07.2023 | 18:40
Biti će Riba, biti će. Treba istrijebiti obrazovanije (EU, USA ...) kako bi se moglo lakše upravlajti sirotinjom.
Pa jes vidio "divlje" Nizozemce, nisu se dali, a "lude" kamionđije u Kanadi? Treba ih slomiti.
03.07.2023 | 19:52
Ta priča o izazivanju neplodnosti cijepljenjem je jedna od prvih "teorija zavjere", čak i prije nego što su povezivali covid-19 sa 5G mrežama.

Ta teorije, kao i sve druge šuplje teorije izmišljene od strane ne previše pametnih pojedinaca, ima nekoliko ovećih rupa, a to su:

- najveći broj cijepljene populacije u svijetu je već "odradio" svoju ulogu što se nataliteta tiče
- najveći prirodni prirast imaju najsiromašnije države, koje nisu imale dovoljno niti financijskih sredstava, niti ostalih resursa da cijepe veliki broj stanovnika
- i najveća rupa od svih, smanjenje populacije u ekonomskom smislu znači smanjenje potražnje na jednoj strani i isto tako smanjenje proizvodnje na drugoj strani, što može dovesti samo do gospodarskog pada, a ne rasta, do novih ekonomskih kriza (jer je kapitalizam zasnovan na konstantnom rastu), i općenito do smanjenja ukupnog bogatstva (jer manje proizvođača za manje potrošača proizvede manje proizvoda i usluga nego prije), što znači da bi ti "zli gospodari svemira" ispilili sami sebi granu na kojoj sjede, a mala je vjerojatnost da bi netko tko je tako pametan i moćan da "drma" iz pozadine cijelim svijetom, bio tako nesmotren da napravi takvu glupost

Kina je prije samo 50 godina bila velika siromašana totalitarna država.
Danas je i dalje i velika i totalitarna, ali daleko od toga da se može nazvati siromašnom, a gospodarski i dalje nezaustavljivo nastavlja rasti.

Za 50 godine, Kina možda postane "preskupa" pa se globalna proizvodnja prenese negdje drugo.
03.07.2023 | 20:05
Hrpa gluposti.
1. cijepili su starije, ali su navalili na djecu
2. da, imaju najveći prirast i to je ona radna snaga koja im treba, a ne neki s lakiranim noktima i svojim nadpravima
3. Zar nr misliš da bi u tom slučaju jedinična cijena bila veća?

Kina je danas bogata, ali Kinezi su i dalje siromašan narod. Za 50 godina, dio bogatih Kineza bude još bogatiji, a ostatak njih i dalje siromašan.
03.07.2023 | 20:24
O kakvoj navali na djecu ti pričaš?!

Koliko je populacije ispod 25 godina cijepljeno u Hrvatskoj, u Europi ili u Americi?!
Gdje je taj pad nataliteta (cijepljenje je bilo prije dvije godine) u statistikama?!

Najveći prirast imaju zemlje koje baš i ne sudjeluju u globalnoj proizvodnji.
U Kini, koja je trenutno najveći globalni proizvođač, cijepe sve.

A, kada bi se povećanjem cijena mogla kompenzirati pad potrošnje zbog smanjenja tržišta, onda se do sada ne bi dogodila niti jedna ekonomska kriza, jednostavno bi se povisile cijene, i riješen problem, ali... ne ide to tako u stvarnosti.

I povrh svega, ove američki teoretičari zavjera također zaboravljaju da Amerika nije jedina zemlja na svijetu, i da Pfizer nije jedini proizvođač cjepiva, i da bi sve ovo što su kao dokazali sa Pfizerom, morali dokazati i na svim ostalim cijpivima, ali eto, ne da se njima, jer lakše je copy-paste-ati link sa rumble-a nego upotrijebiti malo logike.
03.07.2023 | 20:34
Niti su Kinezi danas siromašni, niti će Kina "možda" postati preskupa. Ona to već jest, za jeftine proizvode široke potrošnje. Svjetsko središte industrije tekstila je već gotovo 20 godina - Bangladeš i Indokina (Myanmar, Laos, Cambodia), samo što je zapadnim "brend meneđerima" trebalo gotovo 10 godina da prestanu tekstil proizveden u Bangladešu nabavljati iz Kine. Slično je s obućom. Samsung sve svoje mobitele proizvodi u Vijetnamu. Vozio sam se, prije 7 godina, pokraj njihove tvornice, cca 15 km neprekidno, uz magistralnu cestu od Hanoja prema Ha Longu.
03.07.2023 | 20:47
Opet imaš buru u mozgu.
Da, navaljivali su na cjepljenje djece jer su imali plan procjepiti 75% stanovništva bez obzira na dob.
Evo "preporuke": www.cdc.gov/vaccines/covid-19/planning/c...-vax-recommendations

Djeca: www.euronews.com/next/2022/02/25/covid-v...-is-leading-the-race

Ja mogu zaključiti da si čovjek smanjene inteligencije i one prirodne i one socijalne.

Pričalo se o neplodnosti, a pad nataliteta je stalan u EU.
03.07.2023 | 21:10
Kakva crna bura?!

Bura koja popuši priču da je nekome neopisivo glupome palo na pamet da spusti natalitet stanovništva tako što će "izmisliti" svjetsku pandemiju, u kojoj će prvo cijepiti najstarije, pa tek onda one srednje dobi, i na kraju, kad je pandemija već i onu dobnu skupinu na kojoj bi taj pad nataliteta imao smisla.

Sve je moguće, ali nije sve i podjednako vjerojatno, a vrlo mala je vjerojatnost da bi netko na čelu te "svjetske vlade u sjeni" bio tako neopisivo glup.

Ta "vrlina" je ipak rezervirana samo za teoretičare zavjere.

Ja evo ovako neinteligentan i glup, još čekam da se pojave te statistike o velikom broju umrlih od cijepljenja pa još ništa...
Evo, sad ću biti toliko dobar pa ću pričekati koju godinu da vidimo i te statistike o padu nataliteta zbog neplodnosti od cijepljenja, ali sve mi govori da će rezultat biti isti kao i kod "povećanja mortaliteta" zbog katastrofalnih nuspojava.
03.07.2023 | 21:25
m@xym kaže:
Evo, sad ću biti toliko dobar pa ću pričekati koju godinu da vidimo i te statistike o padu nataliteta zbog neplodnosti od cijepljenja, ali sve mi govori da će rezultat biti isti kao i kod "povećanja mortaliteta" zbog katastrofalnih nuspojava.


Pa imamo podatke i katastrofalni su:

"VAERS COVID Vaccine Reproductive Health Related Reports - June 16, 2023."

"What went on in 2021-22 that can explain this rise in miscarriages and stillbirths?"

openvaers.com/covid-data/reproductive-health



A evo i novi podaci iz Velike Britanije, sve službeno da ne može službenije:

03.07.2023 | 21:29
Davore, on je indoktriniran i rasprava je jednosmjerna. Ima svoju agendu i ne odustaje od nje.
Da mu pola cijepljene familije pomre i dalje bi tvrdio isto.
03.07.2023 | 21:41
Kakve veze ima neplodnost navodna uzrokovana cijepljenjem, sa brojem pobačaja?!

Prvo pričaš ovo:

Doktorica znanosti, molekularni biolog, Jance Chunn Lindsay, tvrdi da su u laboratorijskim analizama našli da je onaj dio sastava cjepiva koji je tajan, zapravo namjerno kontaminiran kako bi smanjili plodnost. No, "lako" da je samo to, nuspojava toga je toksičnost i kancerogenost na raznim razinama, pa se dugoročno mogu očekivati razne nuspojave.


, a kad ja pitam za konkretne brojeve koji potkrepljuju tu navodnu neplodnost, serviraš mi podatke o pobačajima i mrtvorođenima?!!!

Jeli tebi jasno da neplodna žena ne može niti pobaciti, niti dovesti do mrtvorođenog djeteta?!

I kakve veze ima toksičnost i kancerogenost sa neplodnošću?!
Toksičnost dovodi do trovanja, kancerogenost do pojave raka a uzrok neplodnosti nije ni jedno ni drugo.
03.07.2023 | 21:46
jura22 kaže:
Davore, on je indoktriniran i rasprava je jednosmjerna. Ima svoju agendu i ne odustaje od nje.
Da mu pola cijepljene familije pomre i dalje bi tvrdio isto.


Zamolio bih te da se suzdržiš od komentara osobne prirode, i pokušaja pljuvanja po meni (već do sada si mogao shvatiti da nemaju efekta).
Ne raspravljamo ni o meni, ni o tebi, a pogotovo ne o mojoj familiji.
03.07.2023 | 21:55
m@xym kaže:
Kakve veze ima neplodnost navodna uzrokovana cijepljenjem, sa brojem pobačaja?!

Prvo pričaš ovo:

Doktorica znanosti, molekularni biolog, Jance Chunn Lindsay, tvrdi da su u laboratorijskim analizama našli da je onaj dio sastava cjepiva koji je tajan, zapravo namjerno kontaminiran kako bi smanjili plodnost. No, "lako" da je samo to, nuspojava toga je toksičnost i kancerogenost na raznim razinama, pa se dugoročno mogu očekivati razne nuspojave.


, a kad ja pitam za konkretne brojeve koji potkrepljuju tu navodnu neplodnost, serviraš mi podatke o pobačajima i mrtvorođenima?!!!

Jeli tebi jasno da neplodna žena ne može niti pobaciti, niti dovesti do mrtvorođenog djeteta?!

I kakve veze ima toksičnost i kancerogenost sa neplodnošću?!
Toksičnost dovodi do trovanja, kancerogenost do pojave raka a uzrok neplodnosti nije ni jedno ni drugo.


Tvoje simplificirano patroniziranje je zaista nepotrebno, ponašaš se poput birokrata na nekom šalteru koji ne može povezati par očiglednih stvari u širu sliku. Gomila je parova koji nisu uspjeli zatrudnjeti, ali kako bismo vidjeli tu statistiku? To nisu direktno medicinski podaci, to su pitanja iz popisa stanovništa, kada se otkrije da se nikada nije rađalo manje djece.

No, iz ovih podataka vidimo da nuspojave cjepiva sasvim očigledno katastrofalno utječu i na broj pobačaja i raznih poremećaja u trudnoći. Podaci su blagi užas, želiš reći da je to sve sasvim slučajno?
03.07.2023 | 21:56
Evo i podaci iz cijelog svijeta, ne samo iz Velike Britanije:

03.07.2023 | 22:23
dpasaric kaže:
No, iz ovih podataka vidimo da nuspojave cjepiva sasvim očigledno katastrofalno utječu i na broj pobačaja i raznih poremećaja u trudnoći. Podaci su blagi užas, želiš reći da je to sve sasvim slučajno?


Još ti nije jasno što želim reći?!

Želim ti objasniti da je besmisleno, i logički nepovezano, na moje pitanje o statističkim pokazateljima pada nataliteta kao posljedice neplodnosti izazvane cjepivom, objaviti podatke o broju pobačaja i mrtvorođene djece, jer možeš biti siguran da ta statistika ni na koje način ne potvrđuje da cjepivo izaziva neplodnost.

Kako ćemo vidjeti podatke o neplodnosti?!
Jednostavno, tako što će stopa nataliteta početi opadati, a uz nepromijenjenu (ili povećanu, opet zbog famoznog cjepiva) stopu mortaliteta, doći će do pada broja stanovnika.
04.07.2023 | 05:18
Kada Šprajc kaže, onda budeš valjda vjerovao.
On je meritum jer je na HRT-u a ne na Fejzbuku.
04.07.2023 | 07:22
Šprajc je voditelj populist, na tragu Gorana Milića (mada nema tako kvalitetnu "šprehu" kao Goran), govori ljudima ono što oni žele čuti, bez obzira da li je to što govori točno ili ne, bitno je da raja to "puši", i da njemu popularnost raste, sve drugo je "passe".

Tko god mi pokuša potkrijepiti tvrdnje o neplodnosti izazvane cjepivom, sa podacima koji govore o porastu broja pobačaja i smrti novorođenčadi, znat ću da mi laže, jer svi znamo da nijedna neplodna žena još nije uspjela roditi.

Inače, kaže se: meritum, a ne meritun.
04.07.2023 | 08:33
04.07.2023 | 09:48
Oh, evo, na kraju i američka obavještajna služba u svom službenom izvješću sugerira da je sve bio "lab leak" u Wuhanu, a ne "šišmiš s tržnice", a znamo tko je američkim poreznim novcem financirao sve to, lažljivi i korumpirani Fauci...

I sve to kaže "National Intelligence Officer for Weapons of Mass Destruction and Proliferation", znači nije baš Pero Perić, kvartovski teoretičar zavjera...

04.07.2023 | 11:34
Davore, mislim da je, u vidu diskusije, dobro i staviti link tog izvješća na raspravu. Npr. ja trenutno ne mogu gledati taj video od pola sata, pa bi i meni, a i drugima vjerujem, dobro došao izvor.

www.dni.gov/files/ODNI/documents/assessm...OVID-19-20230623.pdf

Prošao sam površno, i prema ovome što sam upio, dokument je u najmanju ruku pomno izvagana, stručno napisana verzija "I don't know, tho" meme-a.

Ne očekujem neki službeni iskaz koji se kosi sa dosadašnjom "politikom" oko virusa i pandemije, pogotovo jer se sumnja da je izvor laboratorij usred jedne od najcenzuriranijih država na svijetu. Sve i da se dokaže da je virus procurio, namjetno ili slučajno, na kraju će vuk pojest magare i to je to.
04.07.2023 | 11:55
dpasaric kaže:
I eto nam Kolinde opet, naravno, na strani zla kao i obično...



To je ona Gatesova prevara koju želi izgurati putem WHO kojeg potpuno kontrolira, a svodi se na to da države njima plaćaju reket "da nas paze" i da im se preda zdravstveni suverenitet, tako da GPMB i WHO diktiraju tko ima lockdown i što mora kupiti od big pharme. Čisti kriminal.

Tko misli da pretjerujem, neka pročita Bill Gatesovu knjigu gdje je sve to lijepo zapakirao i stavio mašnicu na to, ali sasvim je jasno koji mu je cilj - nova pohlepa, kontrola i dalje bogaćenje.


Da se nadovežem na ovu vijest, jako mi je drago da ipak postoje naši političari u Saboru koji se još nisu prodali WEF-u. Iako sam agnostik, i na taj način svjetonazorom na suprotnoj strani od Marina, po načelu "give credit where credit is due", moram priznati da je ovo otvoreno pismo Kolindi složio vrlo konkretno i pristojno:

marinmiletic.hr/otvoreno-pismo-kolindi-grabar-kitarovic/
05.07.2023 | 01:11
Dokumentarac o nasilju policije u Melbournu i lockdown tiraniji tijekom pandemije:

rumble.com/vt0k9i-battleground-melbourne-unsub.html
05.07.2023 | 17:53
Mali off, ali danas sam vidio čovjeka na biciklu, koji nosi propisno masku ? Sad jel on alergičan na neš drugo ili ne vjeruje nikome, Bog će znati. Isto kao zafrkancija kod nas u firmi, jedan je čovjek nosio stalno masku i kad ju je skinio, prije par tjedana...mi smo rekli, da ziher više nema corone, jer je čak i Igor skinio masku
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 12 sati
  • smayoo: @damy, piši u forum
  • drlovric: Ide li netko u OS na utakmicu reprezentacije? :)
  • damy.: dal netko zna zašto netko ne prima pozivnicu u dijeljenje s obitelji kad im pošaljem, stalno piše nije isporučeno
  • Borisone: Nova cijena za Studio Display u oglasniku (1.190 EUR)
  • smayoo: Jedna Bajagina :)
  • smayoo: U to ime... [link]
  • drpongrac23: Čorbu ću pamtiti po izvanrednim albumima do 1989, a kasnije po glupostima zbog kojih se mnogima zamjerio. Sve u svemu , o pokojniku samo ono najbolje, a za loše i ružne stvari suditi će valjda netko drugi.
  • cariblanco: Istina je, uvjek sve najbolje za pokojnika...kad će umrjeti putin da otvorim šampanjac ;)
  • Ender: ali, ipak - o pokojniku sve najlepse.
  • Ender: bilo je konacno jasno da je izdao sebe kad je poceo da se nesto sredjuje i da se farba pre nekoliko godina. tad je neko rekao - srpski r'n'r je izgubio rokera, a estrada je dobila pevacicu.
  • Ender: nazalost, moram da se slozim. navodno je bio rekao skoro - da mu telo sahrane u Cacku, a srce u Sloveniji.
  • drlovric: Umro kod konjusara koje je pljuvao cijeli zivot. Veliki umjetnik ali populisticko govno od covjeka.
  • smayoo: Ode Bora Čorba. Da se nije upustio u low end politiku, ostao bi zauvijek high end rocker... :(
  • smayoo: :)
  • cariblanco: smayoo, sori
  • cariblanco: Ajmo repete da smacco izgubi koju kili :)
  • smayoo: Previše je to, nemoj... :)
  • Yonkis: Čekaj, nisam još ja čestitao. Šećer na kraju :) Sretan rođendan smayoo! Poživio ti nama još toliko!
  • smayoo: Hvala. Već je pomalo i zaboravljen... :)
  • BigMac: Sretan rođendan Emile, sve najbolje!
  • iMo: Sretan rođendan! : )
  • smayoo: Hvala! :)
  • Beli: Sretan rođendan dragi Smayoo, od srca...
  • Bertone: Sretan rođendan smayoo
  • smayoo: Hvala svima! :)
  • cariblanco: Sve najbolje Emile :)
  • Djuro genijalac: Sve najbolje!
  • Djuro genijalac: Pa kad prije, majkumu?!?!
  • Djuro genijalac: O, Emile, omatorilo se opet?!
  • Air: Smayo sretan rođendan!
  • zoranowsky: Sretan ročkas Smayoo!!! :)
  • Kloba: Uvijek kasno palim, pa ću i sada. Sretan ti rođendan, Smayoo! ;)
  • Gjuroo: Sretan rođendan, Smayooooo!
  • smayoo: Nemoj, previše je... :D
  • mbp2009: Doživio barem još toliko
  • mbp2009: Smayo sve najbolje
  • drpongrac23: Sretan rođendan Smayoo :) :) :)
  • smayoo: Hvala! :)
  • dpasaric: Sretan rođendan našem Smayootu! :)
  • Kloba: Ping, ne ljuti se. Samo sam napisao neki osobni dojam. Daleko sam ti ja od nogometnog znalca. Nitko ne spori šta si napisao. Samo mi je žao da barem nemamo dva kluba koja će se pošteno potući za titulu. Ako je četiri već previše. :)
  • cariblanco: MI Dinamo i BBB smo za Ukrajinu, zato morami s njima zajedno strahovati, da budemo vjerodostojni ;)
  • drlovric: Bilo bi jako lijepo da taj veliki klub izgradi stadion na koji smijes odvesti obitelj a da ne strahujes da ce vas kopati ispod rusevina :)
  • ping: ...i za kraj Dražan Jerković (rezerva Šuker). To su inače najbolji strijelci svjetskih prvenstva.
  • ping: @Kloba WTF Svugdje u svijetu se gleda veličina kluba po broju osvojenih trofeja samo se kod nas gleda po broju registriranih članova. Škorić, Belin, Pirić, Gračanin, Blašković, Brnčić, Gucmirtl, Rora, Čerček, Ramljak, Lamza i Gucmirtl. Ove nove, Boban, Prosinečki Modrić neću ni spominjat. Al kad si već spomenul Matošića i druge. Kralj, Hitrec, Mara Wolfl, braća Crnković, I za k
  • drlovric: Jbg odreza mi text :) Otvorite najbolje temu pod Razno...
  • drlovric: Ti moras biit clan Hajduka, placati godisnjun clanarinu (preko 120K ljudi trenutacno) da bi uopce imao sansu da kupis ulaznicu za utakmicu. I opet padaju serveri i 100 cuda. Brat iz DE i ja iz BiH otvorimo po par browsera, logiramo se na waiting list, cekas da upadnes u online sustav da bi kupio kartu. Vozis satima, dodjes na Poljud tamo tisuce ljudi iz Slavonije ili Hercegovine traze karte. Ne pi
  • Kloba: Kontiuitet igranja na dva kolosijeka, da nadopunim dubrovačkog kolegu. Znači da sadašnja velika četvorka (Rijeka i Osijek uz Dinamo i Hajduk) imaju roster da mogu igrati uredno utakmice utorak/srijeda pa subota/nedjelja
  • Kloba: Jbt. Imaju navijaču skupinu koja je stara koliko beogradski i zagrebački klubovi. Kada su ovi nastali pod današnjim imenima. To govori nešto. Šteta za takav klub da ima mutavu Upravu. A toliko jakih nogometaša je dao, zaista ne razumijem u čemu je fora da se ne može naći rješenje.
  • Kloba: Frane Matošić, Beara, i naravno Bernard Vukas...
  • Kloba: Potpuno se slažem sa m@xym-om. Jak Hajduk koji je da se ne lažemo veći klub od Dinama. Po meni najveći klub nekadašnje velike četvorke gledamo li kada je osnovan, da im je nuđeno da se uključe u Calcio, da im je nakon WWII nuđeno da budu vojni klub ali nisu htjeli seliti iz Splita pa je tek tada nastao Partizan...

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Ender, kupus, MacSlavko, Riba, Anonimci (277)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.53 Seconds

Provided by iJoomla SEO