Ukrajina
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Ukrajina


24.06.2023 | 10:10
Ups, greška u koracima.

twitter.com/nexta_tv/status/1672389621601439744
24.06.2023 | 10:15
Dosta je bilo blata i krvi za kurčevo zdravlje.

twitter.com/BrennpunktUA/status/1672517937847054338
24.06.2023 | 10:19
Wagneru bliski kanali na Telegramu ovo otvoreno zovu građanskim ratom koji je izazvao Putin jer je dva dementna degenrika stavio ispred 25000 heroja.
Rosgvardija je poslana u Rostov na Donu koji je i dalje pod kontrolom Wagnera (dapače, srušili su još jedan ruski avion, transporter koji je vjerojatno prevozio snage u intervenciju, ali na podrućju Voroneža gdje im se predala postrojba od 180 vojnika). Nacionalna garda (Rosgvardija) je defacto predsjednička garda, ajmo reći Putinovi Pretorijanci i kao takva bi trebala biti najodanija VVP-u.
Trenutna situacija: Rostov na Donu je ključna točka iz koje se vodila agresija na Ukrajinu za područje Donjecka, a Voronež ima istu ulogu, ali za područje Harkiva. Otvoreno je pitanje koliko ruske snage na terenu znaju o ovim događajima. Ako znaju, mogu si samo zamisliti razinu frustracije; s jedne strane te tambura AFU koja nadire i u pričuvi ima nekoliko puta veće snage od svega što Rusija može na brzinu skupiti, a s druge imaš početak građanskog rata kod sebe doma i kroz glavu ti može samo prolaziti što ja tu radim?!
Iz ove perspektive ne bih zaboravio ni Bjelorusiju i Lukašenka. Ako se Rusija počela klimati, onda su tek njemu pune gaće...
24.06.2023 | 10:25
tino1 kaže:
Dosta je bilo blata i krvi za kurčevo zdravlje.

twitter.com/BrennpunktUA/status/1672517937847054338


Tino, budi oprezan oko ovog. Jasno je da sad Ukrajina tu ubacuje i svoje vijesti da poveća kaos (ja bih to radio sigurno na njihovom mjestu!).

S druge strane, došla je upravo vijest o prvom sukobu Rosgvardije i Wagnera na autocesti Rostov - Moskva. Rosgvardija je potučena, razbježali se, ostavili opremu, a Wagner nastavlja svoj put prema Moskvi.

I DarthPutinKGB još malo trola.
ScreenShot2023-06-24at11.21.38.png


I Prigožin po prvi puta izravno spominje VVP-a u reakciji na njegov govor (o izdaji): 'Predsjednik jako griješi. Nitko se neće predati na zahtjev Predsjednika. Mi ne želimo više živjeti u laži.'

Samo za podsjećanje: Wagner se sastoji od kriminalaca i radi se o defacto sekti. Bojim se da je, što se Rusije tiče, duh pobjegao iz boce i više ga nije moguće vratiti nazad u nju.

I trol svih trolova....!

twitter.com/war__online/status/1672535209038827521?s=20
24.06.2023 | 10:34
U Voronežu se opasno puca.

twitter.com/NOELreports/status/1672522968092516353?s=20
24.06.2023 | 10:55
FzYPQE9WwAI6f6N.jpeg


"The whole of April and May, Prigozhin lied about the alleged ‘projectile famine,’ the 1st and 7th Assault Squads have a huge stockpile of MANPADS and captured Javelins. A source from Prigozhin's security service said that preparations for this scenario took more than 2 months"
24.06.2023 | 10:58
Ukrajina nije mogla dobiti bolji trenutak da se ovo desi. Mislim da je ovo zvanican pocetak ruskog poraza.

Ne znamo koliko ozbiljno ce sve to izaci unutar same Rusije, ali Prigozin nema sta izgubiti. Doslovce se bori za goli zivot i ici ce do kraja 100%.

Rezimski ruski mediji, ali i u Srbiji, su totalno pogubljeni. Nitko ne zna sta da radi, kako da izvjestava, kakav stav da zauzme.

Zamisli dva seljaka u nekoj pripizdini u Srbiji, jedan nosi Wagner majicu, drugi Putinovu. Dal zovu jedan drugog na rakiju jutros ili psuju matere preko tarabe? Z retardi. Ne znaju ni cije murale i grafite danas da prekrece u samom Beogradu

Putin ako ostane na vlasti, naredit ce Beogradu da pokrene i istrage protiv Wagnerovaca iz Srbije. Za sada su pod zastitom rezima, iako je ratovanje u stranim zemljama krivicno djelo u Srbiji. Bice tu svega...

U najboljem slucaju, da Putin sve Wagnerovce pohapsi ili pobije ili prebaci na svoju stranu, Ruska armija ostaje bez najbolje napadacke jedinice koju ima u Ukrajini. U zadnjih pola godine, sve vrijedno spomena je osvojio Wagner a ne regularna ruska vojska.

A nece se to tako lako desiti. Ovi se nece predati, cak i dijelovi ruske armije daju podrsku Wagneru. Ne pruzaju otpor i ovi samo mirno prolaze. Mediji su od Wagnera pravili heroje godinu dana, ne mozes to anulirati za par sati, jer Putinu tako pase.

Sada su se i na ukrajinskom frontu stvorili slabije branjeni reoni, u kombinaciji sa niskim moralom, to bi trebalo pomoci AFU da znatno brze napreduje i materijalizira ovu situaciju.

Mislim da ce reon Bakhmuta sve pokazati u narednih par dana, tu ocekujem veliki napredak jer je Wagner otisao.
24.06.2023 | 11:03
Više defintivno nije zajebancija. Ruska vojska zauzima položaje i minira mostove na prilazu Moskvi kako bi spriječila prodor Wagnera.

FzYRg5KXsAIVsAP.jpeg


Ako je Ukrajina platila Prigožinu 10-15-20 milijuna dolara da ovo izvede, to su najbolje uloženi novci ikad!
24.06.2023 | 11:05
Putinov predsjednički helikopter nadlijetao je područje Moskovske oblasti, pretpostavlja se prema Valdaju.

twitter.com/front_ukrainian/status/1672540423049363458?s=20

Inače danas je netko ljepo napisao na netu; Ovo je sukob privatnog i javnog sektora-poduzetnik protiv uhljeba, bez dana radnog staža
24.06.2023 | 11:08
Djuro genijalac kaže:
Više defintivno nije zajebancija. Ruska vojska zauzima položaje i minira mostove na prilazu Moskvi kako bi spriječila prodor Wagnera.


Kako sad to, a cijela Moskva puna bilborda s porukom wagnera...pridruži se i ti ?
24.06.2023 | 11:11
Djuro genijalac kaže:
Ako je Ukrajina platila Prigožinu 10-15-20 milijuna dolara da ovo izvede, to su najbolje uloženi novci ikad!


Ma kakvi. Ne igra Prigozin za Ukrajince vec za sebe. Izasao je zakon da svi placenici moraju ici pod Ministrstvo obrane Rusije, pa se on tome protivi. U prijevodu, shvatio i Putin da je ovaj previse ojacao pa mu htio oduzeti resurse.

Sklon sam vjerovati da bi sam Prigozin bio puno brutalniji prema samoj Ukrajini, da je bio na Putinovom mjestu. Lik nije politicar, niti ima diplomatske manire, tipican krvolocni kriminalac.
  • Air
  • Korisnik
  • 70
24.06.2023 | 11:11
Djuro genijalac kaže:
AFU koja nadire i u pričuvi ima nekoliko puta veće snage od svega što Rusija može na brzinu skupiti,...



U glavi mi još zvoni puno puta ovdje ponavljana činjenica kako Zergova i Mengova ima neizbrojivo mnogo!

Pa gdje su oni sada?
Zašto nisu u Ukrajini?

Ova ofanaziva je davno najavljena i još je kasnila, kako to da sada Ukrajinaca ima više nego Zegrova i Mengova?
24.06.2023 | 11:20
Air kaže:
Djuro genijalac kaže:
AFU koja nadire i u pričuvi ima nekoliko puta veće snage od svega što Rusija može na brzinu skupiti,...



U glavi mi još zvoni puno puta ovdje ponavljana činjenica kako Zergova i Mengova ima neizbrojivo mnogo!

Pa gdje su oni sada?
Zašto nisu u Ukrajini?

Ova ofanaziva je davno najavljena i još je kasnila, kako to da sada Ukrajinaca ima više nego Zegrova i Mengova?


Znači po tebi je kriv starcraft ? Po meni je kriv možda naš Davor jer je priznao da je i sam neke mape radio za tu igru, pa je možda Putina navukao na tu igru i podvalio mu Ukrajinske mape
24.06.2023 | 11:30
drlovric kaže:
Djuro genijalac kaže:
Ako je Ukrajina platila Prigožinu 10-15-20 milijuna dolara da ovo izvede, to su najbolje uloženi novci ikad!


Ma kakvi. Ne igra Prigozin za Ukrajince vec za sebe. Izasao je zakon da svi placenici moraju ici pod Ministrstvo obrane Rusije, pa se on tome protivi. U prijevodu, shvatio i Putin da je ovaj previse ojacao pa mu htio oduzeti resurse.

Sklon sam vjerovati da bi sam Prigozin bio puno brutalniji prema samoj Ukrajini, da je bio na Putinovom mjestu. Lik nije politicar, niti ima diplomatske manire, tipican krvolocni kriminalac.


Moj Doture u krivu si. Putin je mrtav, ili ti misliš da njegovom privatnom kuharu možeš podvaliti ovog dvojnika. Prigožen to dobro zna i zato to izvodi, a tko je u pozadini svega ovog, to niti najbolji obavještajci neznaju, nego nagađaju i prilogođavaju se stanju na terenu...uglavnom, čeka nas veliki nered
24.06.2023 | 11:31
drlovric kaže:
Djuro genijalac kaže:
Ako je Ukrajina platila Prigožinu 10-15-20 milijuna dolara da ovo izvede, to su najbolje uloženi novci ikad!


Ma kakvi. Ne igra Prigozin za Ukrajince vec za sebe. Izasao je zakon da svi placenici moraju ici pod Ministrstvo obrane Rusije, pa se on tome protivi.


Znam za to, ali on sve radi zbig novaca. Po Africi zulumaši non-stop i izvlači novce od tamo.

drlovric kaže:
Sklon sam vjerovati da bi sam Prigozin bio puno brutalniji prema samoj Ukrajini, da je bio na Putinovom mjestu. Lik nije politicar, niti ima diplomatske manire, tipican krvolocni kriminalac.


Da, on je tipičan kriminalac najniže vrste. Ovi iznad njega su, ipak, malo umiveni..


Nego, jedna opaska: Wagneru je trebalo 10 mjeseci da (jedva) zauzme Bahmut. Za Rostov na Donu mu je trebalo par sati...
24.06.2023 | 11:37
Navodno je Lukašenkov predsjednički avion sletio u Tursku. Tijekom leta preko Rusije je imao isključen transponder.

Putin, navodno, nazvao predsjednika Kazahstana Tokajeva da mu objasni stuaciju, pa dobio odgovor da su to unutarnje stvari Rusije.

Također, nepotvrđene vijesti kažu da je Medvjedev s obitelji napustio Moksvu.

Ako je Putin pobjegao u bunker, a Medvjedev napustio Moskvu, gledamo li game oover?
  • Air
  • Korisnik
  • 70
24.06.2023 | 11:37
cariblanco kaže:
Air kaže:
Djuro genijalac kaže:
AFU koja nadire i u pričuvi ima nekoliko puta veće snage od svega što Rusija može na brzinu skupiti,...



U glavi mi još zvoni puno puta ovdje ponavljana činjenica kako Zergova i Mengova ima neizbrojivo mnogo!

Pa gdje su oni sada?
Zašto nisu u Ukrajini?

Ova ofanaziva je davno najavljena i još je kasnila, kako to da sada Ukrajinaca ima više nego Zegrova i Mengova?


Znači po tebi je kriv starcraft ?


Ja sam shvatio da je Starcraft jedan od novootkrivenih prirodnih zakona. Tek sad sam izubljen...
24.06.2023 | 11:42
FzYbMLiWwAEau66.jpeg
24.06.2023 | 11:51
Djuro genijalac kaže:
Putin, navodno, nazvao predsjednika Kazahstana Tokajeva da mu objasni stuaciju, pa dobio odgovor da su to unutarnje stvari Rusije.


Sad sam shvatio (ako sam dobro shvatio). Putin je pokušao održati telefonsku sjednicu CSTO i zatražiti podršku od članica. Zvao je Lukašenka, Mirzijojeva (predsjednik Uzbekistana) i Tokajeva. Pa je dobio gornji odgovor.

ScreenShot2023-06-24at12.51.49.png


EDIT: Wagner se sukobljava sa ruskim helikopterima u raznim regijama Rusije.

Hm, gledamo li 1917. u 2023.?
24.06.2023 | 12:22
Vjerojatno, ali, rekao bih, ono što slijedi nije korak u smjeru mira.
24.06.2023 | 12:44
smayoo kaže:
Vjerojatno, ali, rekao bih, ono što slijedi nije korak u smjeru mira.


Vidiš ja mislim da je ovo klasični vojni udar i da neće doći do građanskog rata. Sigurno 99% posto civila se neće mješati, nego će gledati rasplet situacije na terenu. Mislim ako udar uspije, onda ćemo bar biti na korak od okonjačanja ovog sukoba u Ukrajini.
24.06.2023 | 12:56
Lako moguće jer se većina vojske sklanja ili predaje pred Wagnerom. Sve djeluje da će ući u Moskvu bez ispaljenog metka jer je izgleda velikoj većini Rusa dosta Putina.

Prigožin vodi one troll farme koje su spamale facebook i twitter sa Ruskom propagandom. Mislim da on i tekako zna puls ne samo Zapadnih nacija nego i same Rusije bolje nego itko drugi. Ako sam jutros mislio da je pošandrcao i malo se prenaglio po svemu sudeći zna što radi.

A opet, Wagner nije službena vojska pa valjda po definiciji to nije "klasični vojni udar" nego nešto drugo. Što? To ćemo saznati ovaj vikend.
24.06.2023 | 13:20
Djuro genijalac kaže:
Evo me prije Sleeping warriora 1 (SS10).

Moje mišljenje (ako ono ikom išta vrijedi) o ovoj cijeloj situaciji.

Par točki. Prva: Prigožinu ne vjerujem apsolutno ništa. Sve je ovo izveo radi nekih ciljeva koje želi postići. Da, u onom je govoru izrekao puno toga istinitog, ali se pritom postavio kao da on nije dio te iste elite koja pljačka uokolo. To što on (Wagner) radi u Africi je identično, ako ne i gore od ovog što rade po Ukrajini. Dakle, tamo je da pljačka i bogati se od toga. Toliko o njegovoj moralnosti i brizi za ljude Donjecka koju je izrazio u svojem monologu.


To je jedna stvar koja mi smrdi od početka Prigožinovog obračuna s vojnom vrhuškom. Teško da bi se Rusija samo tako odrekla Wagnera kad im drži pola Afrike.

Drugo: jučer je sve krenulo nakon navodnog napada ruskih snaga na kamp Wagnera. Skrenuo bih pozornost na jedan detalj: je li itko vidio IJEDNU žrtvu tog navodnog napada? Nigdje, ni jedna. Ako te raketa pogodi, tj. pogodi mjesto gdje ljudi obitavaju, bez ikakvog upozorenja, nenadano, kako je rekao, pa netko je, ako se tamo ljudi zadržavaju na otvorenom, morao stradati. Dakle, postoji vrlo velika mogućnost, pače vjerojatnost, da je to namješteno i izrežirano.


Je, izgleda kao klasični false flags.

Ako je to tako, s kojim ciljem? Da, obrušio se na Šojgua i Gerasimova. Ali, po njima sere već dugo. Zašto baš sad? Ljudi su ginuli i ranije, ciljevi se nisu ostvarivali ni ranije, AFU nije kleknula, nego se uspješno odupire i ne pušta. Koja je nova varijabla? Ukrajinska ofanziva koja napreduje. Snage AFU, to apsolutno nitko ne može zanijekati, idu prema naprijed. Kilometar tu, kilometar tamo, 500 metara tu, kilometar i pol negdje drugdje. Lupaju po logističkoj pozadini, uništavaju rusku artiljeriju (44 komada jučer!). Dakle, ruska se stvar urušava, zapravo je već sve propalo, samo je pitanje vremena kad će žuto-plavi barjak zavijoriti nad Marijupoljem, a bome i na Krimu.


Od pada Bakhmuta, Prigožin mi se čini kao čovjek koji želi pregovarati s Ukrajinom. U svom govoru je tada na kraju pohvalio i ukrajinske borce koji su se hrabro držali.
Možda je tada za Rusiju i bila najbolja prilika da se podvuče crta i krene u pregovore. Bez obzira što je Prigožin obični warlord, rekao bih i da je on obični trgovac koji je otvoren za pregovore i cjenkanje.
Sad čak one glasine, da se je Prigožin već domunđavao s Ukrajincima, zvuče vjerojatno.

Skrenuo bih pozornost na jedan, po meni ključan detalj u cijelom ovom ruskom cirkusu: u svim monolozima Prigožin niti jednom nije okrznuo Putina. Dapače, rusko MO mu LAŽE cijelo vrijeme i servira mu LAŽNE informacije. Dakle, Putin, de facto, nije ni za što kriv, nego djeluje temeljem krivih informacija.
Iz svega rečenog izvlačim jedan zaključak: ovo je sve priprema svaljivanja krivice na Šojgua i Gerasimova, tj. za njihovo žrtvovanje na oltaru neuspješne SVO. Putin bi, nakon svega, mogao još probati odigrati ulogu mirotvorca koji je prekinuo rat u koji je namamljen od strane svojih korumpiranih djelatnika u Ministarstvu obrane...
Jasno, nikako ne treba zaboraviti da Prigožin ima cca 60 tisuća ratnih veterana pod svojim zapovjedništvom koje, kako mnoge analize kazuju, zapravo i nije njegovo, nego je izravno od VVP-a.


Sad nam ne ostaje drugo nego da vidimo kako će se šituacija dalje razvijati.
Ono što me zanima su opet zadnje riječi iz Prigožinovog izlaganja. Veli da će se poslije posla u Moskvi "vratiti na frontline i braniti Majku Rusiju". Zanima me da on taj frontline još uvijek vidi u Ukrajini ili čisto misli na granice Rusije.
24.06.2023 | 13:23



Video sažetak jučerašnjih događaja (početak vojnog udara u Rusiji)
24.06.2023 | 13:24
Stižu vijesti da je jedan Putin odletio iz Mosve prema St Petersburgu. Drugi Putin i dalje radi u Kremlju. Nema vijesto što radi treći Putin, barem za sada.

Moguće da će on tražiti NATO da mu pruži zaštitu od ove dvojice.

Iskreno ja očekujem da se jedinice Ruske vojske u Ukrajini danas ili sutra počnu povlačiti nazad u Rusiju ili će barem zatražiti primirje kako bi mogli početi napuštati Ukrajinu.
24.06.2023 | 13:25
Onaj pravi je vjerojatno u nekom bunkeru u Sibiru.
24.06.2023 | 14:09
IgorD kaže:
Stižu vijesti da je jedan Putin odletio iz Mosve prema St Petersburgu. Drugi Putin i dalje radi u Kremlju. Nema vijesto što radi treći Putin, barem za sada.


Avion IL-76 koji (ne)službeno ima ulogu predsjedničkog zrakoplova je na napustio Moskvu u smjeru Kazahstana.

IgorD kaže:
Iskreno ja očekujem da se jedinice Ruske vojske u Ukrajini danas ili sutra počnu povlačiti nazad u Rusiju ili će barem zatražiti primirje kako bi mogli početi napuštati Ukrajinu.


Nemoj se nadati. Nije Prigožin zamjerio rat, nego neuspješnost u njemu. On se krvi s Ministarstvom zato jer su neefikasni; sad im želi pokazati kako se to radi....

BTW, u igru se uključuje i Kadirov sa svojim tik-tok ratnicima na strani režima i kreće u obračun s Wagnerom. Nakon što to završi, Čečenija bi mogla biti slobodna i neovisna....
24.06.2023 | 14:41
Da nije ovaj Prigozhin dobio zaštitnika ili ti ga neku vrstu sajko amnestije ukoliko svrgne cara!?
24.06.2023 | 14:46
Djuro genijalac kaže:
Nemoj se nadati. Nije Prigožin zamjerio rat, nego neuspješnost u njemu.


Hm, zašto ne? Nije li jučer rekao da nije bilo razloga za rat u Ukrajini? Da je NATO prijetnja laž, da su laboratoriji laž, da Ukrajinci nisu napadali stanovnike pobunjenih pokrajina nego samo vojsku... Cijelu spec operaciju je pokrenuo Šojgu da bi dobio čin maršala.

Ako se misli i dalje boriti u Ukrajini, neće li i njega optužiti da želi biti maršal?

Usput - Oni kamioni s pjeskom koji će zaustaviti Wagner
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 3 sati, 15 minuta
  • miomika: restartaj router. isto kao i Bonjour, nakon nekog vremena router se objesi i ne radi
  • big_mac: Nije nađen niti jedan airprint uređaj
  • big_mac: Pokušao sam sve navedeno ali uvijek isto
  • Kloba: Posljednji - baš za povezivanje inečega sa hp printerima: [link]
  • Kloba: Javi ako išta pomaže
  • Kloba: Ovo je troubleshoot sa stranica Applea: [link]
  • Kloba: Ovo? [link]
  • big_mac: Pokušao sam već tim putem ali ništa nisam našao sto je pomoglo.
  • Kloba: Ukucaj na Google ili YouTube, neko sigurno ima iste probleme i objavio je post kako to riješiti
  • big_mac: Jel zna netko kako rijesiti problem sa airprint na ios 18 a i prijašnjoj verziji ne mogu naći hp pisac
  • Kloba: Isprika, ipak je na kraju dobio 30 dana...
  • Kloba: Trifunović je navodno htio do Rijeke. Od tamo mu je žena s kojom se u međuvremenu oženio. I sad, poučen iskustvom (dobio je šest mjeseci uvjetno, ne 30 dana ja mislim), neće više vrijeđati preko X-a nego je hladno poručio: "uskoro postajem hrvatski državljan". I on i buraz oženili Hrvatice.
  • Yonkis: Ajme ovaj Photos u iOS 18 treba zasebni manual/priručnik.
  • JOHN: Smayoo što se mene tiče oderao bi i domaće
  • Zmay: Poz! Moguće napraviti da se oglasi sami brišu nakon nekog vremena npr.? Puno stvari je već prodano, a autori oglasa ih ne brišu...hvala
  • smayoo: Lik je dobio 30 dana zatvora uvjetno. I morao je platiti troškove. Što bi više? Kad pogledaš po internetu ima hrvatskih državljana koji pljuju po policiji svaki dan pa ih nitko nikad nije niti pokušao privesti, niti identificirati., a kamoli prekršajno goniti.
  • JOHN: Lik je dobio novčanu kaznu od 150 eura, a samo na transport je potrošeno više od toga. A gdje su plače policije ooja ga je privodila, tužitelja, odvjetnika, suca, režijskih troškova itd. Trebali su ga samo na ime tih troškova oderat 4000-5000 eura. Pa nek blebeće
  • JOHN: I mišljenja sam da mu je kazna preblaga. Ja bi za svako ponavljanje x10 od prethodne pa nek dogura do doživotnog ili neka ga opelješe do daske.
  • JOHN: Čovjek želi biti valjda novi Pernar ili šta ja znam recimo ADRI. Radi pizdarije a paralelno otvara kanal. Ili ga je jednostavno pojeo sustav, droga ili nešto treće :)
  • JOHN: a kamoli u tuđoj
  • JOHN: Nekih posljedica mora biti. Meni recimo ne pada na pamet u vlastitoj zemlji javno ponižavat
  • Kloba: Mada, nije mi baš ok da svako ko se pokenja na netu hapsimo. Pogotovo ako je Srbin. Baš ono. Jadno. Šta je to - pismeni delikt?
  • Kloba: Ali današnji post/vapaj - "Jel može razmena za Severinu?"
  • Kloba: I da, još jedna novost. Opet priveli Trifunovića. Sa Bajakova, gdje je došao i samo se približio našem cariniku da pita jel sada sve OK jer je godina dana prošla od zabrane ulaska u HR na godinu. I ovaj brže bolje, marica pa 800 km do Splita. Razlog, vrijeđanje na X-u od lani. Ustaše ovo ono
  • Kloba: Postoji razlog, čak je i logičan...
  • Kloba: Nego, tko zna zašto današnji mlađi nogometaši deru štucne?
  • Kloba: Tako da, to što je Jakirović očito isto htio poručiti "mlađem kolegi", mislim si da mu je ovaj samo kimuo i pomislio si "i trenersku diplomu ima svatko..." :)
  • Kloba: Oću reći, ovi mladi lavovi koji sada dolaze iz igračkih u trenerske uloge, pa to će gaziti klubove kao cipelarka deset na jednoga. Nema tu više "nema ponižavanja". Zna se ko je ko i ćao. A Dinamu je ovo velika lekcija i neka je
  • Kloba: I ovi su nas prešli ko plitak potok. Ima jedna anegdota sa SP-a u Brazilu da je isto to - nemojte ponižavati protivnika, navodno rekao Joakim Low Elfu na poluvremenu one utakmice s Brazilom, ali ovi ga nisu baš poslušali
  • Kloba: "..a sada hoću da ih zgazite!!!"
  • Kloba: Ma. A najbolji mi je Jakirović na kraju tekme koji 2očita bukvicu" Kompanyu. Ovaj mlađi od Modrića godina dana, doslovno smo kao repka igrali protiv njega (Belgijanac je), i kako je igrao u Manchester City-u čovjek je naučio okomiti nogomet do perfekcije. I to prenio radnišnim Švabama. Jer on im je na poluvremenu rekao (kada su naši izjednačili ili došli na gol razlike sa dva gola) "e,
  • drlovric: Dinamo se sinoc osjecao kao 70% HNL klubova kada igraju protiv njega. To samo govori koliko smo smijesna liga.
  • Kloba: IMa jedan kafić. Zove se Plavi devet. Nije zajebancija. Sada to koriste ko meme.
  • Kloba: Neka. Sada znamo koliko smo svjetosnih godina udaljeni od stvarnih prvaka liga petice
  • smayoo: Alo, dinamovci, šta se to igralo u Munchenu? Rukomet? :D
  • cariblanco: Rekorderi...iza dobrog konja se uvjek praši
  • drlovric: 9 komada. Ouch :)
  • cariblanco: Nova vrsta rata ?
  • cariblanco: The Death Toll from today’s Pager Attack in Lebanon has risen to 9, while the Injured has passed 3,000.
  • smayoo: Nažalost, da, Josip je zatvorio firmu i odselio u Njemačku :(. U Rijeci nema ništa drugo što je za preporučiti...
  • MacSlavko: To mi je zadnja opcija, ako nema ništa bliže Rijeci…
  • Yonkis: MacSlavko: iStyle?
  • MacSlavko: Off topic: Nisam znao da JM Elektronika više ne radi… Kamo sad odnijeti MBA 2020 na popravak?
  • Borisone: Dostupnost servisa i značajki po regijama: [link]
  • miomika: ne rade ni Live caption na Facetime-u ako je .hr primarni jezik :)
  • Zdravac: Inaće, upravo napravio update, i istina je, ne radi iPhone mirroring
  • Zdravac: Jebiga, to je osveta za usb-c, šteta, ali EU mora biti veća od jedne kompanije. Ja bi sigurno pronašao način da ih natjeram da omoguće to...
  • drlovric: A jbg ne moze ni vi europejci bas sve da dobijete :)
  • Yonkis: Apple today said that European customers will not get access to the Apple Intelligence, iPhone Mirroring, and SharePlay Screen Sharing features that are coming to the ‌iPhone‌, iPad, and Mac this September due to regulatory issues related to the Digital Markets Act. - June 21, 2024
  • dperec: Nadogradio MacMini i Iphone... I phone mirroring ne radi u našoj regiji :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Bertone, Anonimci (677)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.56 Seconds

Provided by iJoomla SEO