Ukrajina
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Ukrajina


24.06.2023 | 15:14
breaking (neki portal): kadirovci su krenuli prema Rostovu, no zapeli su u prometnoj gužvi??
24.06.2023 | 15:41
Prigozin nije nikakav pozitivac. Daleko od toga, ali lik ima ulicarsku skolu i instikt za prezivjeti. Moguce da je i saznao da bi i on mogao ispasti kroz prozor nekog hotela, nakon sto izgubi vojsku

S druge strane ne bih ja iskljucio opciju da mu je neko za Zapda da neki mig da pokusa da srusi Putina. Ako iko zna kako se te zakulisne igre igraju, znaju Ameri

Na kraju dana, tijekom domovinskog rata je Tudjman imao dogovor sa Karadjicem da ne pomaze vojsci Krajine kada krene Oluja i Bljesak. Dobio je naftu za to od HV. I kasnije ispostovao dogovor.

Srbija je htjela spojiti susjedne teritorije, pa je na kraju izgubila Kosovo. Jedina je republika koja nije sacuvala svoje AVNOJ granice.

Ista stvar Rusiju ceka, vjerojatno. Mislim da je za Zapad idealan scenarij da se Rusija malo raspadne, i postane par manjih drzava kojima je lakse nametnuti svoju volju.

I Kinezi bi naravno jedva docekali takav rasplet stvari, te od srca podrzali taj novi ustroj. Ne bi se niti malo protivili Zapadu, jer su pikirali vec teritorije za sebe. Tako da to bi moglo proci bez velikog globalnog krvoprolica. Osim gradjanskog rata unutar samih ruskih granica.
  • Air
  • Korisnik
  • 70
24.06.2023 | 15:57
Djuro genijalac kaže:
Navodno je Lukašenkov predsjednički avion sletio u Tursku. Tijekom leta preko Rusije je imao isključen transponder.

Putin, navodno, nazvao predsjednika Kazahstana Tokajeva da mu objasni stuaciju, pa dobio odgovor da su to unutarnje stvari Rusije.

Također, nepotvrđene vijesti kažu da je Medvjedev s obitelji napustio Moksvu.

Ako je Putin pobjegao u bunker, a Medvjedev napustio Moskvu, gledamo li game oover?


Ma sigurno nije gotovo, igrati ću se porodužetci, a možda budu i penali.
24.06.2023 | 16:09
I tako smo došli do karte koja prikazuje Rusiju i Moskvu....

FzZVzF-WAAAmUNk.jpeg
24.06.2023 | 16:20
Večeras se ulazi u Moskvu i sutra će biti sve gotovo. Otpora skoro da i nema i vojska polako prelazi na stranu Prigožena.

twitter.com/front_ukrainian/status/1672607176362270721?s=20

Raspoloženje u Rosovu je idilično s wagnerom.

twitter.com/wartranslated/status/1672593218096037889?s=20

Najvažnije će biti poruke, kad se skine vlast...kakve će one biti ? Nadamo se dobre, ali se nikad nezna.
24.06.2023 | 16:24
Objava gradonačelnika Moskve

FzZb5IqWwAINUX0.jpeg
  • Air
  • Korisnik
  • 70
24.06.2023 | 16:37
Ovo sa Wagnerovcima i njihov putu kroz Rusiju me asociralo na onu: "Jeste li čuli nove vjesti s ratišta: Bugari su ušli u Sofiju!" na 54:00

24.06.2023 | 16:45
Očekujem da sad AFU krene punim gasom. Ubaciti sve one brigade pričuve u akciju i gas do Azovskog mora. Prošli su tjedan rokali po mostovima i svim logističkim pravcima i skladištima, dakle, to je bila priprema za drugu fazu kontraofanzive ili kako su to već nazvali. Kakva god da je bila prilika, sad je 10 puta veća. Ruske snage ne znaju tko im zapovijeda, ne znaju tko je gazda.
Ukrajina bi im trebala ponuditi civilnu predaju uz humani tretman i vraćanje u Rusiju, 2 sata za razmišljanje i dotad turirati sve one leoparde, challengere i bradleye da ih Rusi čuju i onda krenuti punim gasom naprijed i pregaziti sve na putu.
Ako je 22.02.2022. bio početak ruske agresije na Ukrajinu, 24.06.2023. je početak završetka rata u Ukrajini.

EDIT: Ispravio tipfeler (vidi dolje!)
24.06.2023 | 16:49
Djuro genijalac kaže:
Ako je 22.02.2022. bio početak ruske agresije na Ukrajinu, 24.05.2023. je početak završetka rata u Ukrajini.


Molim te da neširiš deziMformacije. Danas je 24.06.2023.
24.06.2023 | 17:06
Hvala na upozorenju. Nisam pročitao prije objave, ostao tipfeler.
24.06.2023 | 18:03
Prigozin vrlo dobro poznaje rusku vojsku i taj nenormalno spori lanac komandovanja i odlucivanja. Vec smo pricali o tome, kao jednom od uzroka ruskog vojnog debakla. Na to je valjda i racunao, jer inace ova visesatna voznja autocestom bi bila samoubojstvo.

Moderna avijacija bi polupala taj konvoj za 15 min. Ovi se voze kao turisti, sa par stotina vozila. Pritom ih jos snimaju i objavljuju poziciju. Ili su zracne snage otkazale poslusnost Putinu ili su zbilja toliko nesposobni da ne mogu unistiti taj konvoj na auto cesti.

Ruse mostove, redaju balvane, bagere, kamione samo da sprijece prolazak kolone.

Rekao sam u prvim tjednima rata da bi USA sama bez partnera razbila Rusiju za 3-4 tjedna, pa sam bio blago ismijan Sada bih se malo ispravio, ne bi im trebalo vise od tjedan dana da Ruse vojnicki pregaze ko plitak potok i potaracaju im sve te njihove zeljezne sklopocije.

Ovo sto gledamo je smijesno i jadno i nestvarno. Gdje su Armate, gdje su moderni avioni sa preciznim bombama, gdje su Kindzali, gdje su specijalne postrojbe?

Zamislimo na trenutak da neki kartel iz Meksika oformi konvoj od par stotina vozila i voze se par sati kroz USA, uz poruke "Biden cuvaj se, dolazimo po tebe". Sta mislite koliko dugo bi taj konvoj prezivio i sta bi od njega ostalo? I da li bi predsjednik USA ko kurvica neka pobjegao iz Bijele kuce u skrivenu vikendicu?

Rusija je od druge armije svijeta, preko druge armije u Ukrajini dosla do druge armije u Rusiji. Kakva gomila nesposobnih pijandura.
24.06.2023 | 18:39
drlovric kaže:
I da li bi predsjednik USA ko kurvica neka pobjegao iz Bijele kuce u skrivenu vikendicu?


Možeš se kladiti u to, jer se sigurnosni protokoli svih ozbiljnijih država sastoje, između ostaloga, i od toga da se, u slučaju bilo kakve opasnosti, predsjednik premjesti na sigurno mjesto, nepoznato javnosti.

Inače, teško je uspoređivati ovu situaciju, u kojoj sami Rusi napadaju Rusiju, sa eventualnim napadom neke druge države na Rusiju.
24.06.2023 | 18:45
Djuro genijalac kaže:
Očekujem da sad AFU krene punim gasom.


To se događa. AFU su krenule prema naprijed big time. Ruski izvori su prvi dojavili da su AFU prešle Dnipro kod Hersona i prebacili preko rijeke i tri tenka.
Onda su stigle vijesti o prodoru dodatnih 1,5 km kod Rabotina. I službena objava da su krenuli naprijed na istočnom dijelu bojišta (Bahmut, Liman). Naime, od tamo su neke postrojbe hitno povučene u obranu Moskve.

U međuvremenu, britanski smisao za humor na najjače. Obavještajna zajednica, dnevno izvješće.

FzZo1yYWAAAaTWu.png


I ugledni Ilija Ponomarenko:

ScreenShot2023-06-24at19.41.46.png


Počela kružiti vijest da je Lukašenko isposlovao sporazum s Prigožinom i da je dogovorena deeskalacija, ali onda je stigao odgovor od Prigožina da ništa nije dogovoreno.
24.06.2023 | 18:48
Pobuna je za sada gotova, wagner se vraća u kampove.
24.06.2023 | 18:48
drlovric kaže:
Ovo sto gledamo je smijesno i jadno i nestvarno.

Problem nastane kad država više nema monopol na nasilje, nego ga outsourcea. A to se dogodilo u Rusiji. Dalje je sve samo stvar vremena.

drlovric kaže:
Gdje su Armate, gdje su moderni avioni sa preciznim bombama, gdje su Kindzali, gdje su specijalne postrojbe?


Pa Potemkinova sela su ruski izum, prijatelju... Ista stvar, samo edition 2023.
24.06.2023 | 18:52
cariblanco kaže:
Pobuna je za sada gotova, wagner se vraća u kampove.


Prigožin veli da nije još ništa dogovoreno.

EDIT: navodno je ovo fake account.

FzZ-omMWIAERSkR.png


U svakom slučaju, bilo ovako ili onako, Putin je gotov. Ako je on morao pregovarati s Prigožinom da se stvar smiri, umjesto da se to riješilo bez da javnost sazna, onda on nije ni izbliza tako jak kako je želio ostaviti dojam.
Sva ruska elita je ili već napustila ili napušta Moskvu.
I odjednom je onaj uhidbeni nalog Haaškog suda dobio izuzetno na snazi...
24.06.2023 | 19:16
Čujem sad, dogoivorili su se. Lukašenko je pregovaro s obojcom i Prigožin vratio vojsku u kasarne.
Što li mu je dao?
24.06.2023 | 19:26
Što kaže Girkin, koji je danas bio na listi za odstrjel po wagneru.


Ne vjerujem ni u kakve "dogovore". Nadam se da griješim. Kao jedinu opciju, Prigožinu su objasnili da će ga sada, upravo sada, osobno utrljati u mokro mjesto. A to nije činjenica.

Šest oborenih borbenih helikoptera (uključujući dva najvrjednija helikoptera EW, uopće nenaoružana) i jedan RER (s posadom) - za ovu "amnestiju", da... nadam se - barem u ovom primjeru, naša vojska (i konkretno zračne -kozmičke sile) zauvijek će pamtiti "tvorca marša pravde". Ali mislim da još nije gotovo...
24.06.2023 | 19:31
tino1 kaže:
Čujem sad, dogoivorili su se. Lukašenko je pregovaro s obojcom i Prigožin vratio vojsku u kasarne.
Što li mu je dao?


Jedino kaj je mogel: Šojgua i Gerasimova na pladnju. Ako mu je dao cijelo ministarstvo obrane na upravljanje, onda je samo odgodio vlastiti kraj.
Zanimljivo je kako se Lukašenko sad pozicionirao kao onaj koji rješava probleme najgore vrste dok smo od Putina vidjeli cijeli dan samo jedno obraćanje dok mu je cijeli sistem paničario oko njega (a vjerojatno je i on bio u panici).
24.06.2023 | 19:36


Gasi internet, motaj kablove... Invazija Rusije na Rusiju, tj. Prigožina na Moskvu, obustavljena naredbom Prigožina, zbog navodnog straha od krvoprolića...
24.06.2023 | 19:44
Girkin je sve lijepo sumirao u par rečenica

FzaJFYyX0AwKxrx.jpeg


FzaJE0LWYAMlMfn.png
24.06.2023 | 19:55
Djuro genijalac kaže:
...
BTW, u igru se uključuje i Kadirov sa svojim tik-tok ratnicima na strani režima i kreće u obračun s Wagnerom. Nakon što to završi, Čečenija bi mogla biti slobodna i neovisna....


+1
24.06.2023 | 19:56
Djuro genijalac kaže:
Girkin je sve lijepo sumirao u par rečenica

FzaJFYyX0AwKxrx.jpeg


FzaJE0LWYAMlMfn.png


Znači po Girkinu, sad bude Putin morao naučiti "kuhati"...nije to lako u poznim godinama

Još je dodao Girkin

"Općenito, sada nije bilo "pobune". Dogodio se državni udar. Je li završilo ili nije – saznat ćemo uskoro (možda već sutra)."
24.06.2023 | 20:57
Ako sam ja ovo dobro skonto, Wagner je srusio par helikoptera i 2 aviona. Poginulo 10-15 ruskih pilota i sad je "puj puk ne vazi"

Vracamo se na pocetne pozicije i nikome nista.

Takodjer, svi oni vojnici koji su podrzali Wagner i presli na njihovu stranu su tek nadrljali u sluzbi. Porokali mostove, izrovili asfalt, blokirano pola Moskve.

Treba ovo sve prespavati. Kazu da je jutro pametnije od veceri
24.06.2023 | 22:12
Djuro genijalac kaže:
tino1 kaže:
Čujem sad, dogoivorili su se. Lukašenko je pregovaro s obojcom i Prigožin vratio vojsku u kasarne.
Što li mu je dao?


Jedino kaj je mogel: Šojgua i Gerasimova na pladnju. Ako mu je dao cijelo ministarstvo obrane na upravljanje, onda je samo odgodio vlastiti kraj.
Zanimljivo je kako se Lukašenko sad pozicionirao kao onaj koji rješava probleme najgore vrste dok smo od Putina vidjeli cijeli dan samo jedno obraćanje dok mu je cijeli sistem paničario oko njega (a vjerojatno je i on bio u panici).


Nema teorije da to prođe bez mrtve glave. Bili mu ti vjerovo? A Lukašenku?
Što kaže Dr. Lovrić (koji se još nije pohvalio da mi je dao palac) jutro je pametnije od noći.
Zamislih sebi, kako su se onda radovali kad su čuli za atentat na Hitlera, a kako su tek bili razočarani kad nije uspio.
24.06.2023 | 22:58
drlovric kaže:
Ako sam ja ovo dobro skonto, Wagner je srusio par helikoptera i 2 aviona. Poginulo 10-15 ruskih pilota i sad je "puj puk ne vazi"


A šta ti sad cjepidlačiš? Malo smo se napili, porazbijali par stolova i prozora... Piši ceh na mene

Cijelo vrijeme nakako očekujem od Rusije da ovu šaradu, kojoj svjedočimo više od godinu dana, pretvori nekako u svoju dobit i da kažu da je sve to bilo planirano i režirano za taj-i-taj uspjeh.
Danas su se opet tresla brda i nemam blage veze čemu taj cirkus. Jel prigožin trebao prebaciti trupe iz Rostova do Bjelorusije, pa su usput napravili show za narod? Tko je tu domaćin, a tko gost?
Koliko god ovo bilo ozbiljno i neozbiljno u isto vrijeme, mogu samo vidjeti Xija i ostale "saveznike" Rusije kako rade facepalm.

Ljudi moji, što se tu događa? Koja je ovo verzija Starcrafta? Jel trebam napraviti neki update da budem u toku?
Hoće li se ovo za 10 godina predavati u vojnim školama kao najsuvremenija tehnika ratovanja? Realno, ovo je do sad neviđeno. Al neviđeno.
Sun Tzu se diže iz groba da nauči nešto novo...

Tino, Sun Tzu ti daje palac gore.
24.06.2023 | 23:03
Koje je ovo kurvino ludilo, koji je ovo cirkus.
Ja samo cekam jos neke nebuloze u narednih nekoliko dana, ovo treba stvarno biti talenat pa smisliti.
25.06.2023 | 07:18
Puno je stvari ostalo visjeti u zraku i nećemo ih odmah znati. Znam samo da ovo nije pobuna samo Prigožina, nego djela obavještajnih krugova i vjerovatno vojske. Nemoguće je da wagner gomila trupe i opremu na jednoj hrpi i da to fsb sazna iz novina, a ne od svojih ubačenih ljudi u wagneru, koje mora imati. Imali su u toj koloni sisteme Pantsir-1, cisterne s gorivom, tenkovi su se vozili na labudicama, zbog duljine trase i sad to nitko ne primjeti par dana ranije

Kako je rekao doktor Lovrić, kolona se vozi cijeli dan i nitko to ne pokušava polupati, osim par sporadičnih slučajeva, gdje su nastradali oni helikopteri i onaj avion ? Da je cijelo to vrijeme bilo neko jedinstvo u vojsci RF i obavještajnih krugovima, onda se ovo ne bi niti desilo, ili bi se rješilo nakon par sati pobune.

Ali u svakom zlu nešto dobro. Sad smo bar saznali razlog SVO. U svom ljutitom obraćanju Putin se je malo zanio, pa kad je osuđivao ovaj čin wagnera, spominjao ih je i u dobrom svjetlu, kao hrabre borce koji ginu za NovoRosijo. Šta je to NovoRosijo, nešto za jesti ili područje iz prošlosti koje je bilo pod carskom Rusijom ?

Sad kad je to šef priznao, bit će puno lakše i našem Davoru, pa nemora više spominjati NATO, bio-labove, naciste i tigraste komarce koji napadaju samo Ruse
25.06.2023 | 07:58
Iz ovog smo naučili jednu stvar. Da Ukrajina pošalje dvije-tri brigade u Rusiju iz područja Sumija, recimo, za par sati su na Crvenom Trgu...
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 3 sati, 22 minuta
  • miomika: restartaj router. isto kao i Bonjour, nakon nekog vremena router se objesi i ne radi
  • big_mac: Nije nađen niti jedan airprint uređaj
  • big_mac: Pokušao sam sve navedeno ali uvijek isto
  • Kloba: Posljednji - baš za povezivanje inečega sa hp printerima: [link]
  • Kloba: Javi ako išta pomaže
  • Kloba: Ovo je troubleshoot sa stranica Applea: [link]
  • Kloba: Ovo? [link]
  • big_mac: Pokušao sam već tim putem ali ništa nisam našao sto je pomoglo.
  • Kloba: Ukucaj na Google ili YouTube, neko sigurno ima iste probleme i objavio je post kako to riješiti
  • big_mac: Jel zna netko kako rijesiti problem sa airprint na ios 18 a i prijašnjoj verziji ne mogu naći hp pisac
  • Kloba: Isprika, ipak je na kraju dobio 30 dana...
  • Kloba: Trifunović je navodno htio do Rijeke. Od tamo mu je žena s kojom se u međuvremenu oženio. I sad, poučen iskustvom (dobio je šest mjeseci uvjetno, ne 30 dana ja mislim), neće više vrijeđati preko X-a nego je hladno poručio: "uskoro postajem hrvatski državljan". I on i buraz oženili Hrvatice.
  • Yonkis: Ajme ovaj Photos u iOS 18 treba zasebni manual/priručnik.
  • JOHN: Smayoo što se mene tiče oderao bi i domaće
  • Zmay: Poz! Moguće napraviti da se oglasi sami brišu nakon nekog vremena npr.? Puno stvari je već prodano, a autori oglasa ih ne brišu...hvala
  • smayoo: Lik je dobio 30 dana zatvora uvjetno. I morao je platiti troškove. Što bi više? Kad pogledaš po internetu ima hrvatskih državljana koji pljuju po policiji svaki dan pa ih nitko nikad nije niti pokušao privesti, niti identificirati., a kamoli prekršajno goniti.
  • JOHN: Lik je dobio novčanu kaznu od 150 eura, a samo na transport je potrošeno više od toga. A gdje su plače policije ooja ga je privodila, tužitelja, odvjetnika, suca, režijskih troškova itd. Trebali su ga samo na ime tih troškova oderat 4000-5000 eura. Pa nek blebeće
  • JOHN: I mišljenja sam da mu je kazna preblaga. Ja bi za svako ponavljanje x10 od prethodne pa nek dogura do doživotnog ili neka ga opelješe do daske.
  • JOHN: Čovjek želi biti valjda novi Pernar ili šta ja znam recimo ADRI. Radi pizdarije a paralelno otvara kanal. Ili ga je jednostavno pojeo sustav, droga ili nešto treće :)
  • JOHN: a kamoli u tuđoj
  • JOHN: Nekih posljedica mora biti. Meni recimo ne pada na pamet u vlastitoj zemlji javno ponižavat
  • Kloba: Mada, nije mi baš ok da svako ko se pokenja na netu hapsimo. Pogotovo ako je Srbin. Baš ono. Jadno. Šta je to - pismeni delikt?
  • Kloba: Ali današnji post/vapaj - "Jel može razmena za Severinu?"
  • Kloba: I da, još jedna novost. Opet priveli Trifunovića. Sa Bajakova, gdje je došao i samo se približio našem cariniku da pita jel sada sve OK jer je godina dana prošla od zabrane ulaska u HR na godinu. I ovaj brže bolje, marica pa 800 km do Splita. Razlog, vrijeđanje na X-u od lani. Ustaše ovo ono
  • Kloba: Postoji razlog, čak je i logičan...
  • Kloba: Nego, tko zna zašto današnji mlađi nogometaši deru štucne?
  • Kloba: Tako da, to što je Jakirović očito isto htio poručiti "mlađem kolegi", mislim si da mu je ovaj samo kimuo i pomislio si "i trenersku diplomu ima svatko..." :)
  • Kloba: Oću reći, ovi mladi lavovi koji sada dolaze iz igračkih u trenerske uloge, pa to će gaziti klubove kao cipelarka deset na jednoga. Nema tu više "nema ponižavanja". Zna se ko je ko i ćao. A Dinamu je ovo velika lekcija i neka je
  • Kloba: I ovi su nas prešli ko plitak potok. Ima jedna anegdota sa SP-a u Brazilu da je isto to - nemojte ponižavati protivnika, navodno rekao Joakim Low Elfu na poluvremenu one utakmice s Brazilom, ali ovi ga nisu baš poslušali
  • Kloba: "..a sada hoću da ih zgazite!!!"
  • Kloba: Ma. A najbolji mi je Jakirović na kraju tekme koji 2očita bukvicu" Kompanyu. Ovaj mlađi od Modrića godina dana, doslovno smo kao repka igrali protiv njega (Belgijanac je), i kako je igrao u Manchester City-u čovjek je naučio okomiti nogomet do perfekcije. I to prenio radnišnim Švabama. Jer on im je na poluvremenu rekao (kada su naši izjednačili ili došli na gol razlike sa dva gola) "e,
  • drlovric: Dinamo se sinoc osjecao kao 70% HNL klubova kada igraju protiv njega. To samo govori koliko smo smijesna liga.
  • Kloba: IMa jedan kafić. Zove se Plavi devet. Nije zajebancija. Sada to koriste ko meme.
  • Kloba: Neka. Sada znamo koliko smo svjetosnih godina udaljeni od stvarnih prvaka liga petice
  • smayoo: Alo, dinamovci, šta se to igralo u Munchenu? Rukomet? :D
  • cariblanco: Rekorderi...iza dobrog konja se uvjek praši
  • drlovric: 9 komada. Ouch :)
  • cariblanco: Nova vrsta rata ?
  • cariblanco: The Death Toll from today’s Pager Attack in Lebanon has risen to 9, while the Injured has passed 3,000.
  • smayoo: Nažalost, da, Josip je zatvorio firmu i odselio u Njemačku :(. U Rijeci nema ništa drugo što je za preporučiti...
  • MacSlavko: To mi je zadnja opcija, ako nema ništa bliže Rijeci…
  • Yonkis: MacSlavko: iStyle?
  • MacSlavko: Off topic: Nisam znao da JM Elektronika više ne radi… Kamo sad odnijeti MBA 2020 na popravak?
  • Borisone: Dostupnost servisa i značajki po regijama: [link]
  • miomika: ne rade ni Live caption na Facetime-u ako je .hr primarni jezik :)
  • Zdravac: Inaće, upravo napravio update, i istina je, ne radi iPhone mirroring
  • Zdravac: Jebiga, to je osveta za usb-c, šteta, ali EU mora biti veća od jedne kompanije. Ja bi sigurno pronašao način da ih natjeram da omoguće to...
  • drlovric: A jbg ne moze ni vi europejci bas sve da dobijete :)
  • Yonkis: Apple today said that European customers will not get access to the Apple Intelligence, iPhone Mirroring, and SharePlay Screen Sharing features that are coming to the ‌iPhone‌, iPad, and Mac this September due to regulatory issues related to the Digital Markets Act. - June 21, 2024
  • dperec: Nadogradio MacMini i Iphone... I phone mirroring ne radi u našoj regiji :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Ender, Anonimci (608)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.43 Seconds

Provided by iJoomla SEO