31.07.2012 | 23:01
vlastelica kaže:
Znači da sumiramo na kraju.
ZA ili Protiv upgradea.
Iskustva vaša?
Da čujem.
Evo moje iskustvo - slobodno instaliraj ML.
U odnosu na Lion, ML je znatno responsivniji, novi Safari 6.0 je upotrebljiviji od prethodnoga, Messages app je fora ako koristiš i druge Apple uređaje odnosno imaš potrebu slati drugim osobama koje koriste iPhone/iPad/iMac/mbp kratke poruke.
Kao što su i drugi naveli, sama instalacija vrlo je brza i djeluje bezopasno. Dulje je trajao download preko B.Net flatrate veze nego sama instalacija.
Evo sad se vrti ML na mbp 13" mid-2009 i moj subjektivni dojam je da je mbp znatno brži, responsivniji od Liona.
Od aplikacija koje koristim, sve rade i nakon upgrade-a (radi se o malim 3rd party aplikacijama).
Primjer aplikacije koju trebah reinstalirati - Kindle for Mac - radi besprijekorno nakon reinstalacije na MLu.
Dakle jedan veliki ZA-svakako prije provjeri podržavaju li aplikacije koje koristiš ML. Velika je vjerojatnost da ako rade na Lionu rade i na MLu, barem je takav moj dojam. ML je zapravo Service Pack za Lion, dok je prelazak sa Snow Leoparda na Lion sličniji prelasku sa WinXP na Win7.
Eto, za sada sve isprobano radi na MLu, i to brže nego na Lionu.