Ukrajina
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Ukrajina


08.07.2023 | 22:47
Djuro genijalac kaže:
Evo, netko je to trebao reći. Pa je reklo ministarstvo obrane Ukrajine

twitter.com/DefenceU/status/1677687481829818369?s=20


A di su Boris Dvornik i Bata Živojinović?
09.07.2023 | 06:27
Oni su ti rahmetli, možda su se gore i pomirili...btw. Batu traži Njemačka, jer je pobio više Njemaca, skoro i od Rusa
09.07.2023 | 07:56
Ne znam, prati li tko, ali imamo kolektivni meltdown na ruskim mrežama zbog jučerašnjeg puštanja zapovjednika obrane Azovstalja iz Turske. Naime, nakon predaje posljednjihs naga u Marijupolju, sklopljen je dogovor da će te snage držati Turska u režimu kućnog pritvora 'do kraja rata'. Kraj citata. No, posjeta Zelenskog Erdoganu i želja/potreba Turske da kupi 60 komada F-16 su stvorile dobru polugu čije su poljedice: zapovjednici obrane Azovstalja su vraćeni Ukrajini, a mislim da više neće biti ni Turske blokade ratifikaciji pristupa Švedske NATO-u, a izjavu Erdogana da Ukrajina zaslužje biti člnaica NATO-a ste već pročitali.
Pored toga, Turska je (pro)dala samohodne haubice vlastite proizvodnje po južnokorejskoj konstrukciji promjera 155 mm Ukrajini uključujući i streljivo. Dakle, rekao bih da je Turska, nakon godine dana prividnog balansiranja definitivno zauzela stranu.
Rusi po mrežama su sad kolektivno popi_dili na Putina, počeli su se pojavljivati memeovi, zazivlje se Wagner, montiraju se videa u kojima se lijepe Putinove izjave da je bio prevaren itd....
Ono što je prije godinu dana bilo nezamislivo, sad se masovno događa.
Za to vrijeme, AFU su, izgleda (još nije potvrđeno, znat ćemo za 2-3 dana, kako stvari idu) probile liniju Prijutne-Staromajorske. Sjećate se toga od prije neki dan.

F0iWxKYXwAAtSYA.jpeg


Uz to imamo vijesti (ruski izvor Ribar) da je AFU uključila oklop u onaj klin kod Robotina i pregazila ruske položaje te ide dalje na jug.
Istovremeno, on donosi vijest da su AFU prešle Dnipro na još jednom mjestu i ukotvile se na njegovoj lijevoj obali kod mjetsa Krinki. Tu nemaju zaštitu u vidu nosive ploče mosta kao kod Antonovski mosta, ali imaju pred sobom cca 35 km parka Oleški (nešto kao Đurđevački pijesci, ali očito u puno većem mjerilu).

F0f4fVCWAAAGkOh.png
09.07.2023 | 08:47
cariblanco kaže:
Oni su ti rahmetli, možda su se gore i pomirili...btw. Batu traži Njemačka, jer je pobio više Njemaca, skoro i od Rusa


Pomirili su se i za života. Sad sam izgooglao - www.index.hr/magazin/clanak/pomirili-se-...ojinovic/213814.aspx

A jučer sam išao googlat Neretvu i sjetio se da je nisam gledao bar 20 godina - išao sam s frendom u Kinoteku negdje 2002. ako se dobro sjećam.

Ako se zanemari par nepotrebno dugačkih i patetičnih scena film je zapravo jako dobar.
09.07.2023 | 10:41
Breaking news: ruski izvori dojavljuju o eksplozijama u Kerču. Za neupućene, tamo počinje ili završava, kako tko gleda, most koji povezuje Krim i Rusiju.
09.07.2023 | 12:05
cariblanco kaže:
Ja da mu i dam palac, nebi mi vjerovao, kad sam ga napao u drugoj temi


Ne sječam se, nema problema. Samo ti slobodno stavi palac, pa ćemo se u buduće bolje razumjeti.
09.07.2023 | 18:13
Djuro genijalac kaže:
Breaking news: ruski izvori dojavljuju o eksplozijama u Kerču. Za neupućene, tamo počinje ili završava, kako tko gleda, most koji povezuje Krim i Rusiju.


Sve upućuje na to da je Ukrajina projektilom svoje proizvodnje dometa cca 400 km pokušala roknuti opet Kerčki most, ali je ruska PZO to spriječila. Svejedno, promet preko mosta je u prekidu.
Osim toga:
Izgleda da je Putin opako raspi_dio Erdogana. Potvrđena je vijest da Sporazum o eksportu ukrajinskog žita ostaje na snazi, čak i ako se Rusija iz njega povuče. Turska mornarica je zajamčila slobodan prolaz kroz Crno more svima koji su zainteresirani.
Nakon NATO-a za Ukrajinu, još jedan turski šamar Putinu...

BTW, Poljska donirala još 12 Mi-24 Ukrajini.

F0l7dZtWAAIOGYQ.jpeg
09.07.2023 | 19:16
Jesu li istinite glasine, koje kažu da je Valerij Gerasimov smjenjen, navodno je na to mjesto došao Mihail Teplinski ?

noviglas.info/2023/07/09/sok-u-moskvi-pu...ira-rata-u-ukrajini/


Nije neki pouzdani izvor, ali su tu vjest prenosili blogeri s Ruske strane.
10.07.2023 | 08:10
cariblanco kaže:
Jesu li istinite glasine, koje kažu da je Valerij Gerasimov smjenjen, navodno je na to mjesto došao Mihail Teplinski ?

noviglas.info/2023/07/09/sok-u-moskvi-pu...ira-rata-u-ukrajini/


Nije neki pouzdani izvor, ali su tu vjest prenosili blogeri s Ruske strane.


Ruski ministarstvo objavilo slike Gerasimova na dužnosti. Dakle, nije istina (sreća za Ukrajinu).


F0p0BSyWAAA5pUI.jpg


F0p0Ff4XsAEGHvB.jpg


F0pz8bWXgAAPDk8.jpg
10.07.2023 | 08:15
Možda je čovjek iznenada prestao piti čaj pa je zato još uvijek na dužnosti?
10.07.2023 | 09:06
... i uz to, izbjegava korištenje liftova i stajanje pored prozora na višim katovima zgrada...
10.07.2023 | 10:50
Sam Bog zna što se tamo dešava, Prigožin se šeta po Sankt Peterburgu i država mu mu vraća konfiscirane stvari. Gerasimov i Šojgu valjda svako jutro čekaju telefon da ne moraju danas doći na posao i da se moraju prijaviti na burzu u roku sedam dana ili gube zdravstveno a znaju da će im trebati.
10.07.2023 | 14:46
IgorD kaže:
Sam Bog zna što se tamo dešava, Prigožin se šeta po Sankt Peterburgu i država mu mu vraća konfiscirane stvari. Gerasimov i Šojgu valjda svako jutro čekaju telefon da ne moraju danas doći na posao i da se moraju prijaviti na burzu u roku sedam dana ili gube zdravstveno a znaju da će im trebati.


Evo nekih insajderskih saznanja, ne s Bogom ( s njim nisam trenutno na vezi ) nego od Girkina u vezi ovog tvog pitanja.

"Igor Strelkov - Što će biti s "Wagnerom" i kada će se Prigogine opet izjasniti?!"



"Kremlj je potvrdio da se Putin doista susreo s borcima PMC-a Wagner u Kremlju.
Sastanku je nazočilo 35 ljudi - svi zapovjednici odreda i vodstvo "Wagnera", uključujući i samog Jevgenija Prigožina.
Susret je održan 29. lipnja i trajao je tri sata.
Predsjednik je dao ocjenu djelovanja "Wagnera" i saslušao njihova objašnjenja.
Nema podataka jesu li na sastanku bili predstavnici MORH-a."


"A fotka kako 35 "glazbenika" vodi do nosa i "napumpava" predsjednika - hoće li se pojaviti mreže? I, da, hoće li Putin prihvatiti roditelje i udovice poginulih pilota ili je “drugačije, ne razumijemo”?"


Na kraju malo njegove satire

"Čekam vijesti o tome kako se Vladimir Vladimirovič sastaje sa zapovjedništvom pukovnije Azov i sluša njihovu verziju bitke za Mariupolj."
11.07.2023 | 06:44
NATO leaders invite you to the Crimea Beach Party:

twitter.com/saintjavelin/status/1678495623308275727
11.07.2023 | 14:34
Nesto mi palo na pamet - da li neko probao da dobije odgovore od AI na par pitanja u vezi sa ovom temom: kad ce da se zavrsi sukob, i kako ce se zavrsiti?

samo ako moze odgovor AI bez starcraft mapa, excel tabela...
mada, priznajem malo mi nedostaje dpasaric u poslednje vreme
11.07.2023 | 17:09
Gdje nam je Đuro na samitu u Vilnius_u ? Početak je tjedna i nema nekog važnog rally_ja, vjerovatno nema nekih dobrih vjesti, pa se ne oglašava !
11.07.2023 | 17:13
Ender kaže:
Nesto mi palo na pamet - da li neko probao da dobije odgovore od AI na par pitanja u vezi sa ovom temom: kad ce da se zavrsi sukob, i kako ce se zavrsiti?


Čekaj malo... AI se tek uči kako se ne treba voditi rat a završit će tako da će AI pobijediti

samo ako moze odgovor AI bez starcraft mapa, excel tabela...
mada, priznajem malo mi nedostaje dpasaric u poslednje vreme


Je, fali. Sje*ao ga Prigožin. Srušio mu sustav s kartama i tablicama
11.07.2023 | 17:14
cariblanco kaže:
Gdje nam je Đuro na samitu u Vilnius_u ? Početak je tjedna i nema nekog važnog rally_ja, vjerovatno nema nekih dobrih vjesti, pa se ne oglašava !


Sad će on... Treba prokomentirati ulično ubojstvo kapetana podmornice.
11.07.2023 | 20:17
Gjuroo kaže:
cariblanco kaže:
Gdje nam je Đuro na samitu u Vilnius_u ? Početak je tjedna i nema nekog važnog rally_ja, vjerovatno nema nekih dobrih vjesti, pa se ne oglašava !


Sad će on... Treba prokomentirati ulično ubojstvo kapetana podmornice.


Nema loših vijesti. Rusija je, navodno, posve napustila one položaje prema Antonovski mostu i u znak odmazde danas oplela po Hersonu topništvom.

Glede kapetana, priča je posve luda. Za one koji ne znaju, zapovjednik podmornice Ržički koji je ispucao prve krstareće projektile na Ukrajinu je prekjučer likvidiran u Krasnodaru. To je bila suha vijest. A onda su počeli dolaziti detalji. Nastradao je od četiri metka. A to što se dogodilo nije zabilježeni ni na jednoj nadzornoj kameri, nema svjedoka, ništa. Nula bodova. Sad slijedi najluđe.
Taj zapovjednik, ne baš najbiistriji Bil (ili zapravo, tipičan ruski časnik koji misli da može hodati po vodi i da je nedodirljiv, pa je izuzetno nediscipliniran za jednog časnika čija je država u ratu) je na Stravi objavio uredno kud trči i kakve rezultate postiže. Tj. objavljivao je sve svoje treninge (btw, 4 km za 14 minuta je izvrstan rezultat, kad smo kod toga!)

F0v3Cj8XwAM7xw8.jpeg


I jedan od onih koji ga pohvalili (ajmo reći stisnuli mu lajk) je i Kyrylo Budanov, zapovjednik ukrajinske obavještajne službe HRU!

F0v3EORWcAY-ToP.png


Mislim da dalje nije potrebno ništa više objašnjavati....

Gerasimov, u među vremenu i dalje čini sve da zadrži svoju guzicu u fotelji.

F0wn7BQaMAMcdTd.jpeg


Ova vijest je dovoljna sama po sebi, i ne treba joj ništa dodati, vjerujem.

Danas je bio i NATO sastanak u Vilniusu (Milanović bio tamo, tko zna što je lanuo?) i Ukrajina nije primljena u NATO (nije bilo ni za očekivati), ali je dobila osiguranje da će biti primljena.
I, na stranicama se pojavio i ukrajinski.

F0v9oGwWAAAqXUC.jpeg


Ukrajina i dalje tuče po logistici Rusa na okupiranim teritorijima, Francuska je krenula u isporuku SCALP projektila (njihova verzija Storm Shadowa). A baš Storm Shadow je maknuo jop jednog ruskog generala u Berdjansku.

Da su AFU zauzele povišene položaje oko Bahmuta ste tu saznali još prije nekoliko dana, a sad je to i vijest medija pa o tome nemam što dalje razglabati.

Toliko zasad
11.07.2023 | 20:34
Imamo li podatak koliko je generala do sada Rusija izgubila za ovih 500 dana?

Nezapamceno je ovo u povijesti ratovanja
12.07.2023 | 06:46
drlovric kaže:
Imamo li podatak koliko je generala do sada Rusija izgubila za ovih 500 dana?

Nezapamceno je ovo u povijesti ratovanja


Sve skupa je debelo dvoznamenkasti broj, ne bi me iznenadilo da je i preko 20 dosad... Van svake pameti, da
12.07.2023 | 09:47
Djuro genijalac kaže:


I jedan od onih koji ga pohvalili (ajmo reći stisnuli mu lajk) je i Kyrylo Budanov, zapovjednik ukrajinske obavještajne službe HRU!


Pro level trolling
12.07.2023 | 16:15
Jedno razmišljanje oko Kremaljskih zakulisnih radnji, nije od Girkina, ali ga je uzeo u razmatranje.

Prisiljen sam ozbiljno razmotriti verziju koju je iznio jedan od istomišljenika, a sastoji se u sljedećem:

"REVOLUCIJA USPJELA. Ovlasti unutar vladajuće mafije trenutno se redistribuiraju onako (ili približno) kako su planirali zavjerenici iza Garzona. “Toranj Šojgu-Vorobjev-Sobjanjin” je izgubio neke od svojih pozicija (iako ne potpuno srušen), a dio njegovog utjecaja i resursa “prelijeva” se u grupu oligarha iz Jezerske zadruge (Rotenbergovi, Kovalčukovi i dr.). Ova skupina, vitalno zainteresirana za okončanje rata "pod bilo kojim uvjetima" - neće nam dopustiti da pobijedimo ni u kojem slučaju i navest će predsjednika da shvati potrebu prihvatiti poraz i prenijeti vrhovnu vlast na nasljednika imenovanog iz ove skupine (Kirijenko? Prigožin ?).
U nadolazećim mjesecima treba očekivati ​​nove kampanje usmjerene na "cijepljenje" ne samo Ministarstva obrane RF, već i na rušenje utjecaja Patruševa i onih dijelova FSB-a koji nisu kontrolirani (ili nisu potpuno kontrolirani). od strane APeshechke i oligarhijskih skupina koje stoje iza nje. U međuvremenu će učiniti sve da hitno potrebne mjere za pripremu vojske, pozadine i industrije za dugotrajni teški rat ne budu poduzete ili usporene koliko je to moguće. Sve do velikih poraza na fronti, uzrokovanih nedostatkom rezervi i nedostatkom ljudstva, vojne opreme i streljiva. (A onda će ti porazi biti razlog za novi udarac "silovicima" u korist "mirotvoraca" (točnije pristaša predaje))."


Jedna vijest s fronta o stanju (GREY ZONE-Wagnerov kanal, kak veli Đuro) među generalima u bitci i njihovom odnosu...doduše, još nepotvrđene.


"Postoje informacije o smjeni zapovjednika 58. kombinirane armije Južnog vojnog okruga Oružanih snaga Rusije, general bojnika Ivana Popova. Očekujem daljnje potvrde ili opovrgnuća, ali sa svoje strane potvrđujem ovu informaciju.

Ivan Popov navodno je smijenjen sa zapovijedanja 58. OA nakon što je Valerij Gerasimov, načelnik Glavnog stožera Oružanih snaga Rusije, saslušao njegovo izvješće u kojem su, između ostalog, izneseni važni argumenti o potrebi rotacije postrojbi Oružanih snaga Rusije. , koji su već duže vrijeme na terenu.prednjem rubu crte dodira, kao i zamjena postrojbi koje su prirodnom smrću pretrpjele značajne gubitke u poginulim i ranjenim.

Valerij Gerasimov je u odgovoru na podneseno izvješće ustvrdio da se zapovjednik 58. OA general-bojnik Ivan Popov bavio dezinformacijama i uzbunjivanjem, te ga optužio za ucjenu i rekao da je zapravo smijenjen s dužnosti.

Za djelovanje general-bojnika Ivana Popova ne može se reći da je uživao veliko poštovanje među svojim podređenima (upd: poznanici kažu da je bio dostojan general), ali barem nije bilo negativnih kritika za njega, a njegovo ukazivanje na probleme s nedostatak rotacija na prednjoj strani stvarno ima mjesta za biti. Borci većine jedinica zaista imaju veliki umor, što se odražava na njihovu moralnu i fizičku kondiciju, a jedan broj vojnih formacija je nepopunjen, jedno na papiru, a drugo u stvari."
12.07.2023 | 17:45
Vijest sa pravca Zaporižje. Ruski izvori priznaju napredovanje AFU (47. brigada) na jug.

F02FNSaWYAAKegI.jpeg


F02FNdoXgAEKbeY.jpeg


I karta koja prikazuje situaciju.

F02V36EaUAIksz-.jpeg
12.07.2023 | 19:27
Nikada mi nece biti jasno kako Crna Gora i Makedonija, zavrsise u NATO? Sunce ti poljubim…

Da ne granice sa Srbijom, ne bi nikad usli u savez. Obicne politicke igre da se napakosti Rusiji kroz Srbiju. Nista drugo.

BiH vojska takva nakaradna i nikakva je najmanje 4-5 puta jaca od MK i CG armija zajedno.

Al eto, ljudi su punopravne NATO clanice dok u isto vrijeme imaju vlazne snove na Putina
12.07.2023 | 20:06
Isto kako su BUgarska i Rumunjska primljene u EU. Da ih se izmakne od ruskog utjecaja. Iz današnje perspektive, jedna od rijetkih dobrih strateških odluka Zapada i EU koje su donešene na vrijeme. Da nisu, već bi tamo bile proruske vlade
13.07.2023 | 15:57
drlovric kaže:
Nikada mi nece biti jasno kako Crna Gora i Makedonija, zavrsise u NATO? Sunce ti poljubim…

Da ne granice sa Srbijom, ne bi nikad usli u savez. Obicne politicke igre da se napakosti Rusiji kroz Srbiju. Nista drugo.

BiH vojska takva nakaradna i nikakva je najmanje 4-5 puta jaca od MK i CG armija zajedno.

Al eto, ljudi su punopravne NATO clanice dok u isto vrijeme imaju vlazne snove na Putina


Vrlo jednostavno, namaju problem granica, zato jesu u savezu kao Rumunjska i Bugaraska. Usput rečeno, ona Ruska tlapnja o širenju NATO, mi izaziva ironični smijeh. Vjerovatno i oni sami neznaju koliko je im velika ta nihova Rusija i koliko tisuću milja čini njihova granica. Sad se tuku da malo otmu Ukrajine, pored ovolike zemlje i sveg bogatstva, a istovremeno nisu u stanju sačuvati svoju granicu u zoni sukoba, sjeverno od Harkiva, gdje im njihovi dobrovoljci upadaju na teritorij i po svemu sudeći, to će se dešavati uskoro opet ??? Zašto, pa zato jer je sva njihova vojska s pričuvama u Ukrajini, a ostalo će čuvati duh sveti

Što bi bilo da im USA upadne na granice s Aljaske, ili Kina bilo gdje u Sibiru ? Tko bi čuvao majku Rusiju ! Oni kao sivonje zapeli za Ukrajinu i čak sam mišljenja da bi oni za cijelu Ukrajinu dali cijeli Sibir. Pa gdje je tu neka pamet ili logika ? Priznaj, zaebao sam se, povuci se iz te zemlje i imat češ cijelu Rusiju sa svim bogatstvima i bez sankcija...zar je to toliko teško ? Da li je ego jednog uskoro rahmetli Putina, vrijedno sveg ovog što sam napisao?
13.07.2023 | 16:54
Odlican dokumentarac koji vizualno pojasnjava ruske obrambene polozaje. Ukrajinci su im odgadjajuci ofanzivu dali dovoljno vremena da se dobro ukopaju.

Pogledas ovo pa onda i nije tesko shvatiti zasto napredovanje ide sporo.

Na kraju ce se ishod i ovog rata odluciti logistikom. Dolaze Scalpovi, Atacams mozda bas iz tog razloga, jer ofanziva (sada to mozemo otvoreno reci) ne ide bas kako je ocekivano.

Sad ce rokanja po skladistima, transportnim hubovima, mostovima, zeljeznickim cvoristima…

youtu.be/vb7ORi4Axos
13.07.2023 | 17:41
Najgore od svega je, da sam pogledao hrpu tih videa na telegramima i twitima, da ljudi ginu kao muhe, nebitno da li Ukrajinci ili Rusi iz Sibira...ljudi su ljudi, nebitno iz kojeg su povoda u tom ratu, to je tragedija i nema nitko pametan s" malo ega" da to završi, to me najviše žalosti
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 3 sati, 23 minuta
  • big_mac: Nije nađen niti jedan airprint uređaj
  • big_mac: Pokušao sam sve navedeno ali uvijek isto
  • Kloba: Posljednji - baš za povezivanje inečega sa hp printerima: [link]
  • Kloba: Javi ako išta pomaže
  • Kloba: Ovo je troubleshoot sa stranica Applea: [link]
  • Kloba: Ovo? [link]
  • big_mac: Pokušao sam već tim putem ali ništa nisam našao sto je pomoglo.
  • Kloba: Ukucaj na Google ili YouTube, neko sigurno ima iste probleme i objavio je post kako to riješiti
  • big_mac: Jel zna netko kako rijesiti problem sa airprint na ios 18 a i prijašnjoj verziji ne mogu naći hp pisac
  • Kloba: Isprika, ipak je na kraju dobio 30 dana...
  • Kloba: Trifunović je navodno htio do Rijeke. Od tamo mu je žena s kojom se u međuvremenu oženio. I sad, poučen iskustvom (dobio je šest mjeseci uvjetno, ne 30 dana ja mislim), neće više vrijeđati preko X-a nego je hladno poručio: "uskoro postajem hrvatski državljan". I on i buraz oženili Hrvatice.
  • Yonkis: Ajme ovaj Photos u iOS 18 treba zasebni manual/priručnik.
  • JOHN: Smayoo što se mene tiče oderao bi i domaće
  • Zmay: Poz! Moguće napraviti da se oglasi sami brišu nakon nekog vremena npr.? Puno stvari je već prodano, a autori oglasa ih ne brišu...hvala
  • smayoo: Lik je dobio 30 dana zatvora uvjetno. I morao je platiti troškove. Što bi više? Kad pogledaš po internetu ima hrvatskih državljana koji pljuju po policiji svaki dan pa ih nitko nikad nije niti pokušao privesti, niti identificirati., a kamoli prekršajno goniti.
  • JOHN: Lik je dobio novčanu kaznu od 150 eura, a samo na transport je potrošeno više od toga. A gdje su plače policije ooja ga je privodila, tužitelja, odvjetnika, suca, režijskih troškova itd. Trebali su ga samo na ime tih troškova oderat 4000-5000 eura. Pa nek blebeće
  • JOHN: I mišljenja sam da mu je kazna preblaga. Ja bi za svako ponavljanje x10 od prethodne pa nek dogura do doživotnog ili neka ga opelješe do daske.
  • JOHN: Čovjek želi biti valjda novi Pernar ili šta ja znam recimo ADRI. Radi pizdarije a paralelno otvara kanal. Ili ga je jednostavno pojeo sustav, droga ili nešto treće :)
  • JOHN: a kamoli u tuđoj
  • JOHN: Nekih posljedica mora biti. Meni recimo ne pada na pamet u vlastitoj zemlji javno ponižavat
  • Kloba: Mada, nije mi baš ok da svako ko se pokenja na netu hapsimo. Pogotovo ako je Srbin. Baš ono. Jadno. Šta je to - pismeni delikt?
  • Kloba: Ali današnji post/vapaj - "Jel može razmena za Severinu?"
  • Kloba: I da, još jedna novost. Opet priveli Trifunovića. Sa Bajakova, gdje je došao i samo se približio našem cariniku da pita jel sada sve OK jer je godina dana prošla od zabrane ulaska u HR na godinu. I ovaj brže bolje, marica pa 800 km do Splita. Razlog, vrijeđanje na X-u od lani. Ustaše ovo ono
  • Kloba: Postoji razlog, čak je i logičan...
  • Kloba: Nego, tko zna zašto današnji mlađi nogometaši deru štucne?
  • Kloba: Tako da, to što je Jakirović očito isto htio poručiti "mlađem kolegi", mislim si da mu je ovaj samo kimuo i pomislio si "i trenersku diplomu ima svatko..." :)
  • Kloba: Oću reći, ovi mladi lavovi koji sada dolaze iz igračkih u trenerske uloge, pa to će gaziti klubove kao cipelarka deset na jednoga. Nema tu više "nema ponižavanja". Zna se ko je ko i ćao. A Dinamu je ovo velika lekcija i neka je
  • Kloba: I ovi su nas prešli ko plitak potok. Ima jedna anegdota sa SP-a u Brazilu da je isto to - nemojte ponižavati protivnika, navodno rekao Joakim Low Elfu na poluvremenu one utakmice s Brazilom, ali ovi ga nisu baš poslušali
  • Kloba: "..a sada hoću da ih zgazite!!!"
  • Kloba: Ma. A najbolji mi je Jakirović na kraju tekme koji 2očita bukvicu" Kompanyu. Ovaj mlađi od Modrića godina dana, doslovno smo kao repka igrali protiv njega (Belgijanac je), i kako je igrao u Manchester City-u čovjek je naučio okomiti nogomet do perfekcije. I to prenio radnišnim Švabama. Jer on im je na poluvremenu rekao (kada su naši izjednačili ili došli na gol razlike sa dva gola) "e,
  • drlovric: Dinamo se sinoc osjecao kao 70% HNL klubova kada igraju protiv njega. To samo govori koliko smo smijesna liga.
  • Kloba: IMa jedan kafić. Zove se Plavi devet. Nije zajebancija. Sada to koriste ko meme.
  • Kloba: Neka. Sada znamo koliko smo svjetosnih godina udaljeni od stvarnih prvaka liga petice
  • smayoo: Alo, dinamovci, šta se to igralo u Munchenu? Rukomet? :D
  • cariblanco: Rekorderi...iza dobrog konja se uvjek praši
  • drlovric: 9 komada. Ouch :)
  • cariblanco: Nova vrsta rata ?
  • cariblanco: The Death Toll from today’s Pager Attack in Lebanon has risen to 9, while the Injured has passed 3,000.
  • smayoo: Nažalost, da, Josip je zatvorio firmu i odselio u Njemačku :(. U Rijeci nema ništa drugo što je za preporučiti...
  • MacSlavko: To mi je zadnja opcija, ako nema ništa bliže Rijeci…
  • Yonkis: MacSlavko: iStyle?
  • MacSlavko: Off topic: Nisam znao da JM Elektronika više ne radi… Kamo sad odnijeti MBA 2020 na popravak?
  • Borisone: Dostupnost servisa i značajki po regijama: [link]
  • miomika: ne rade ni Live caption na Facetime-u ako je .hr primarni jezik :)
  • Zdravac: Inaće, upravo napravio update, i istina je, ne radi iPhone mirroring
  • Zdravac: Jebiga, to je osveta za usb-c, šteta, ali EU mora biti veća od jedne kompanije. Ja bi sigurno pronašao način da ih natjeram da omoguće to...
  • drlovric: A jbg ne moze ni vi europejci bas sve da dobijete :)
  • Yonkis: Apple today said that European customers will not get access to the Apple Intelligence, iPhone Mirroring, and SharePlay Screen Sharing features that are coming to the ‌iPhone‌, iPad, and Mac this September due to regulatory issues related to the Digital Markets Act. - June 21, 2024
  • dperec: Nadogradio MacMini i Iphone... I phone mirroring ne radi u našoj regiji :)
  • Yonkis: big_mac imaš poruku

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Borostef, drlovric, Ender, m@xym, songoku, Yonkis, Anonimci (282)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.45 Seconds

Provided by iJoomla SEO