Ukrajina
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Ukrajina


14.07.2024 | 12:33
Yonkis kaže:
Lik je imao 12 godina kad je Trump došao na “vlast”. Ima i republikanaca koji se ne slažu sa njegovom retorikom i ideologijom.
A možda je samo htio nekoga impresionirati.
Prije da je neki lone gunman nego da je planirano od neke grupe.
20 godina i može kupiti M16. Divna država.


Ne, to je bio inside job, pa to je bilo jasno nakon što je onaj tip iz publike za TV rekao da je javio policajcima da je vidio tipa s puškom kako se penje na krov i oni nisu regairali.

Netko je lijepo sažeo:

Secret service had guns in the shooters direction.
The let him crawl onto the roof.
They let him get his rifle out.
They ignored other people screaming about the gun man.
They let shots get fired.
They killed him once Trump was down…
This was an inside job.
14.07.2024 | 12:36
m@xym kaže:
Ne treba se vratiti daleko u prošlost pa da se prisjetimo slične situacije, kada europske države isto tako nisu htjeli slati svoje sinove protiv "dobrih Nijemaca", pa su na kraju ti isti "dobri Nijemci" okupirali cijelu Europu, a da bi je tek "zločesti Amerikanci" uz pomoć "domaćih izdajnika" iz Velike Britanije, uspjeli osloboditi od "slobodoljubljive i dobronamjerne" Njemačke.


Neću po tko zna koji put objašnjavati zašto paralela ne stoji.

Nego ti lijepo jasno reci - jesi li spreman sam otići ratovati u Ukrajinu ili poslati svoje sinove/kćeri da odu na bojišnicu. DA ili NE?
14.07.2024 | 12:37
Djuro genijalac kaže:
dpasaric kaže:
. No, kako stara mudra izreka kaže: "Stavi novac tamo gdje ti je jezik".


Kad već stvari tako postavljaš, jesam. I činim to i dalje. Što sad?


Što onda radiš tu, zašto se nisi javio među dobrovoljce i otišao u Ukrajinu?
14.07.2024 | 12:46
dpasaric kaže:
Djuro genijalac kaže:
dpasaric kaže:
. No, kako stara mudra izreka kaže: "Stavi novac tamo gdje ti je jezik".


Kad već stvari tako postavljaš, jesam. I činim to i dalje. Što sad?


Što onda radiš tu, zašto se nisi javio među dobrovoljce i otišao u Ukrajinu?


dobro, moglo bi se onda postaviti i slicno pitanje tebi - zasto nisi otisao da branis jadne palestince, ili da pripomognes braci rusima u borbi protiv biolabova, i da decanifikujes ukrajince, i da se generalno boris protiv WEF, vojno/industrijskog lobija i njihovih excel tabela, pokvarene EU vlade, masona, svetske vlade u senci, farmakomafije... protiv svega sto si nam dosad pominjao i 'otvarao oci'.
14.07.2024 | 13:02
dpasaric kaže:
Djuro genijalac kaže:
dpasaric kaže:
. No, kako stara mudra izreka kaže: "Stavi novac tamo gdje ti je jezik".


Kad već stvari tako postavljaš, jesam. I činim to i dalje. Što sad?


Što onda radiš tu, zašto se nisi javio među dobrovoljce i otišao u Ukrajinu?


Zbilja? To je tvoj argument/pitanje nakon prikrivenog prozivanja? Što bih ja trebao, ići se boriti u Ukrajinu? Čitaš li ti sebe? Od prvog dana sam rekao jasno da podržavam Ukrajinu u njihovoj borbi za slobodu. I činim to kako i koliko mogu. Da su dobili pomoć koju su tražili odmah u početku, već bi se kupali i sunčali na Krimu.
Ne razumijem ovo protupitanje; ovo je HDZ retorika, kome nije dobro tu, neka ide dalje?!


Tu stajem. Vrućina je, teško je vrijeme, svima je teško. Vjerujem da je iznimno teško znati sve o svemu. Sva sreća, ja živim u blaženom neznanju.
Za kraj, najdobronamjerniji savjet koji ti mogu dati, i to od srca. Opusti se malo, zastani, ohani, život je, unatoč svemu, lijep. Naglancaj felge na alfi, razvrti Busso V6, udahni zraka...
14.07.2024 | 13:09
dpasaric kaže:
Yonkis kaže:
Lik je imao 12 godina kad je Trump došao na “vlast”. Ima i republikanaca koji se ne slažu sa njegovom retorikom i ideologijom.
A možda je samo htio nekoga impresionirati.
Prije da je neki lone gunman nego da je planirano od neke grupe.
20 godina i može kupiti M16. Divna država.


Ne, to je bio inside job, pa to je bilo jasno nakon što je onaj tip iz publike za TV rekao da je javio policajcima da je vidio tipa s puškom kako se penje na krov i oni nisu regairali.

Netko je lijepo sažeo:

Secret service had guns in the shooters direction.
The let him crawl onto the roof.
They let him get his rifle out.
They ignored other people screaming about the gun man.
They let shots get fired.
They killed him once Trump was down…
This was an inside job.


Ocekujem vrlo brzo razne 'neoborive i relevantne' dokaze iz 'proverenih i validnih' izvora za najnoviju teoriju zavere da se ubije Tramp, pravednik i vodja borbe protiv WEF, vojno/industrijskog lobija, itd.
14.07.2024 | 13:13
Yonkis kaže:
Spada li neuspješan atentat na Trumpa u ovu temu?


Kak ne bi spadalo, evo možda je i false...za Trampovo uho, piše na ovim ruskim granatama

x.com/nexta_tv/status/1812389484572332466
14.07.2024 | 13:33
znaci - oko za oko, zub za zub, bomba za uvo!
14.07.2024 | 13:47
dpasaric kaže:
Yonkis kaže:
Spada li neuspješan atentat na Trumpa u ovu temu?


Spada - jer je prilično sigurno da je atentat podržan od onih koji žele nastaviti puniti Excel tablicu prodajom oružja za Ukrajinu. Ne bih se iznenadio i da je to ista ekipa koja je željela ukloniti Ficoa.


Evo metak, se nije još niti ohladio, nakon izlaska iz cijevi, a naš Davor zna svo o tome, bolje od onih koji trebaju istražiti slučaj ?

Nakon par sati, kaže da je to sigurno bio inside job ?

Kakvi veliki preokreti u samo par sati...ali ok to su Amerikanci.
14.07.2024 | 13:48
dpasaric kaže:
Neću po tko zna koji put objašnjavati zašto paralela ne stoji.


Paralela i te kako stoji, jer još uvijek vrlo dobro znamo dokle se protezao Ruski utjecaj (Estonija, Latvija, Litva, Bjelorusija, Ukrajina i Modlavija direktno, tj. u sastavu CCCP, i Rumunjska, Bugarska, Mađarska, Češka, Slovačka, Poljska i pola Njemačke u Varašavskom paktu pod snažnim ruskim utjecajem), a znamo i što su mokri snovi Tzara Putina.

Nego ti lijepo jasno reci - jesi li spreman sam otići ratovati u Ukrajinu ili poslati svoje sinove/kćeri da odu na bojišnicu. DA ili NE?


Za ratovanje sam malo prestar, a jedan rat već imam iza sebe, i nisam baš lud za tim da opet sve ponovim.
Što se mojih kćeri tiče, one nisu vojni obveznici (ipak ne živimo u Izraelu), pa je mala vjerojatnost da će one ratovati bilo gdje.

A, što ćeš točno ti reći svojoj djeci ili unucima, ako im budeš morao objašnjavati zašto oni moraju učiti ruski, a nisu rusi?!

Ona paralela ti jasno govori da se europske države nikad i ni oko čega nisu mogli dogovoriti (osim oko EU, ali ni to nije dugo potrajalo), pa čak ni u slučaju kada ja u pitanju njihova opstojnost, tako da uopće nije čudno to da niti jedna država EU neće slati svoju vojsku u Ukrajinu, ali zato svakako šalju svoje oružje, jer im je jasno da Rusi, ako osvoje Ukrajinu, tu sigurno neće stati.

Na kraju krajeva, ipak su oni (Rusija) nuklearna velesila, i svakako neće trpjeti da im neko ide govoriti kako se trebaju ponašati.
14.07.2024 | 14:30
".Ne, to je bio inside job, pa to je bilo jasno nakon što je onaj tip iz publike za TV rekao da je javio policajcima da je vidio tipa s puškom kako se penje na krov i oni nisu regairali."

Mogu se složiti s ovom tezom, da je to bio inside job, samo ne onako kako to kolega želi prikazati. Bio je inside job u režiji samog Trumpa. Vrhunski snajperista od nekud gađa uho, dok Trump dosta mirno stoji i ne mrda previše s glavom, dok je onaj mazlun pušten na krov s puškom, di bi ga na kraju ubili. Ne bi bilo dobro raniti ga ili uhititi, jer bi tad mogao i pričati, kaj ne ?

Nakon nekog vremena odvode Trumpa, a on onako krvav govori borite se uzdignute glave. To nije normalna ljudska reakcija, nakon pravog atentata, jer neznaš da li postoji još neki metak koji će te pogoditi u toj zavjeri, osim ako je nisi sam organizirao. Znači on odlazi, a gomila koja se nije razblježala ( što bi bilo prirodno ) viče USA,USA...nemoj me ebati, ipak nemam šest godina.

x.com/Motabhai012/status/1812386348625477846

Lucky guy, that’s how he earned millions. God saved him to bring peace to the world.
14.07.2024 | 14:40
dpasaric kaže:
Netko je lijepo sažeo:

Secret service had guns in the shooters direction.
The let him crawl onto the roof.
They let him get his rifle out.
They ignored other people screaming about the gun man.
They let shots get fired.
They killed him once Trump was down…
This was an inside job.

Ne bih baš vjerovao nekom anonimcu na Internetu što piše, još pogotovo u par recenica. Evo, i republikanci su tweetali da je "hit" narudio JBiden posto moze biti izuzet od takvih postupaka da mu se sudi. Uzmimo u obzir da je Trump nedavno retvitao jedan tvit da je najbolji demokrata mrtav demokrat. Taj lik nema nikakvu politiku pomirenja i toplih riječi osim kada je on i njegov ego u pitanju. Na jednom od skupova se obratio prisutnima da ga nije briga za njihove (republikanske) živote već samo za njihove glasove.
Samo se bojim da ce ovo izazvati jos vise naselja, bezumnog, i umjesto da on razmisli o tome kakvu politiku vodi (kad ga želi i republikanac mrtvog), koje su mu namjere, on ce to iskoristiti za jos veći raskola medu Amerikancima po politickoj osnovi.
Sada mi je cak i zao sto ne zivim u paralelnom svijetu gdje metak nije ubio osobu na tribini.
Da mi je znati hocemo li ikada saznati istinu nakon sto se svi spinovi na tu temu odvrte.
Atentator na Reagana je bio lik koji je htio zadiviti JFoster. Znaci nikakav inside job.
Atentat na SAbea je osobno motiviran jer je majka atentatora dala veliku sumu novaca tamo nekoj crkvi sa kojom je Shinzo bio povezan. Nikakav inside job.
Ali vidim da volis rubna / ekstremna objasjenja i razloge pa ok.
Moda je jednostavno policija kao i tajna sluba zajebala poput pucnjave u skoli u Uvaldeu. Nije valida i to bio inside job?
P.s. Inside job da pogine gledatelj i 2 bude teško ranjeno? A pa da, ako mogu izvesti 9/11 onda je ovo p***in dim.
14.07.2024 | 14:50
cariblanco kaže:
u režiji samog Trumpa.


To nije normalna ljudska reakcija


Trump se nije htio cijepiti a kamoli da dozvoli da ga se gađa pa makar i u uho.
“Njegova režija”, najte biti smešni.

Pa za Trumpa je dokazano da nije normalan, već da ima dijagnozu. Njegovo “Fight!” samo to dokazuje.

Ili već pušite spinove kako sam i najavio.
P.s. Dajte onda molim vas komentirajte one prijašnje atentate koje sam spomenuo, da čitam te priče prije spavanja.
14.07.2024 | 15:09
Kaj ti stvarno misliš, da ga je netko htio ubiti, do bi promašio toliku glavurdu ???

Audio zapis nakon atantata.

"Dajte da uzmem cipele"
Nakon što su čuli da je napadač oboren, Trump i agenti ustaju. Evo što su tada govorili:
Trump: "Dajte da uzmem cipele, dajte da uzmem cipele."
Agent: "Imam vas, gospodine, imam vas."
Trump: "Dajte da uzmem cipele."
Drugi agent: "Čekajte, vaša glava je krvava."
Agent: "Gospodine, moramo se pomaknuti na…"
Trump: "Dajte da uzmem cipele."
Agentica kaže "u redu" prije nego što nešto spomene o cipeli.
Trump: "Čekajte, čekajte, čekajte."
Zatim diže šaku prema gomili i tri puta bezglasno izgovara riječ "borba" - potez koji je okupljena gomila dočekala s ovacijama.
Trump i tim tajne službe udaljuju se od pozornice i kreću prema automobilima dok gomila skandira "USA, USA, USA".

Jabot kakve to cipele ima i koliko koštaju, kad su mu najvažnije
14.07.2024 | 15:40
sve mi mirise na fake.
jos kad pogledam onaj video sto je Cariblanco prilozio. onda ono - dignuta pesnica i 'Fight', ocekujem da postane logo njegove kampanje.
stvarno onoliku glavudzu da promasis... mirna meta i to. pa sa M48 ja sam sa te daljine mogao da pogodim sta sam hteo.
14.07.2024 | 15:42
Yonkis kaže:

20 godina i može kupiti M16. Divna država.


A kod nas ne mozes? Sta sprijecava bilo koju punoljetnu osobu koja nije krivicno kaznjavana da sebi kupi pistolj ili pusku?

Zakon sigurno ne
14.07.2024 | 15:59
Ender kaže:

stvarno onoliku glavudzu da promasis... mirna meta i to. pa sa M48 ja sam sa te daljine mogao da pogodim sta sam hteo.


Kazu da je strijelac bio 150m udaljen od Trumpa. Smijesna daljina za modernu pusku ali sa druge strane jos mi je smijesnija teza da je namjerno poturio UHO radi scenskog efekta.

Opalio sam toliko metaka iz snajperske luske da mi je malo i nelagodno pricati o tome, ali tvrdim da ne postoji niti jedan sjaperist koji bi se smio usuditi da gadja covjekovo uho na 150m.

Uz uvijek realnu opasnost da mu raspolovi lubanju. Pricamo o meti sirokoj jedan cm ili manje.

Ako ode 2cm lijevo promasio je cilj. Dva cm desno ubio je covjeka. A pogodak u uho ili u rame daje isti efekt (ako je iscenirano).

To su budalastine.

Moja teza je sa je lik pucao da pogodi u glavu, ovoga sreca spasila i to ti je to.
14.07.2024 | 16:15
cariblanco kaže:


Jabot kakve to cipele ima i koliko koštaju, kad su mu najvažnije


Ima cipele sa povišenom petom i ulošcima kako bi se činio višim nego što jest. Nije htio da netko vidi (ili se dočepa) te njegove cipele kakve ima i njegov BFF putin.
Stoga mu je to bilo bitno. Eto koji ego manijak, bitan mu je izgled tj njegova vanjština. Misliš da se zapitao da li je još netko pogođen?
I eto, sad piše da ga je Bog spasio od tog metka. Luđak.

Ali nije baš tako lako kupiti kao što je kod njih. Koliko 20godišnjaka znaš da posjeduju kalašnjikov ili nešto slično, naravno u RH?
Evo kažu da je bila očeva i legalna. Ali svejedno, pitanje stoji.
14.07.2024 | 16:23
Yonkis kaže:
cariblanco kaže:


Jabot kakve to cipele ima i koliko koštaju, kad su mu najvažnije


Ima cipele sa povišenom petom i ulošcima kako bi se činio višim nego što jest. Nije htio da netko vidi (ili se dočepa) te njegove cipele kakve ima i njegov BFF putin.
Stoga mu je to bilo bitno. Eto koji ego manijak, bitan mu je izgled tj njegova vanjština. Misliš da se zapitao da li je još netko pogođen?
I eto, sad piše da ga je Bog spasio od tog metka. Luđak.

Ali nije baš tako lako kupiti kao što je kod njih. Koliko 20godišnjaka znaš da posjeduju kalašnjikov ili nešto slično, naravno u RH?
Evo kažu da je bila očeva i legalna. Ali svejedno, pitanje stoji.


Bog je za Reuters dao demanti, kaže da ga nije on spasio i da ne zna tko jest i zašto.

Lovriću, ja ne pričam da je netko gađao uho s 150 m. To uho je moguće pogoditi s mnogo bližeg mjesta. Zna li se službeno sve, cijela rekonstrukcija, mislim službena ?
14.07.2024 | 16:36
ne mora da znaci da je gadjao uvo ili slicno, dovoljno je bilo da metak prozvizdi blizu njega i to je to - atentat! gotova prica. ovo za slucaj da je namestaljka sa njegove strane.
a ovo za njegove cipele nisam znao da nosi takve. to je izgleda neka moda - putin, onda onaj Kim Dzong-Il a sad i Trump. doduse, kad vidim onu njegovu Melaniju, nista cudno.
14.07.2024 | 16:37
> Hitler took his survival to be a "divine moment in history", and commissioned a special decoration to be made for each person wounded or killed in the blast. The result was the Wound Badge of 20 July 1944. The badges were struck in three values: gold, silver, and black. (The colours denoted the severity of the wounds received by each recipient.) A total of 100 badges were manufactured,[76] and 47 are believed to have actually been awarded. Each badge was accompanied by an ornate award document personally signed by Hitler. The badges themselves bore a facsimile of his signature, making them among the rarest decorations to have been awarded by Nazi Germany.[77]

en.wikipedia.org/wiki/20_July_plot

Ima slika metka: www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fi...%2Fk58q4nsg2ecd1.png

I ne vjerujem da bi Trump toliko riskirao i sve sam organizirao. To bi bilo previše, cijeli Holivudski tim bi to morao izrežirati sa previše stvari koje mogu krenuti skroz naopako.
14.07.2024 | 16:48
Interesantna je i znakovita rasprava komentara u našim tiskovinama, da li fake ili pravi atentat. Svi proruski komentatori su uvjereni da je događaj istinit ? Da se bar jedan ( poznam ih po nick_u ) odvoji od svog stada, nema šanse.

btw. ako je bio gumeni metak ?
14.07.2024 | 16:51
Ender kaže:
dpasaric kaže:
Djuro genijalac kaže:
dpasaric kaže:
. No, kako stara mudra izreka kaže: "Stavi novac tamo gdje ti je jezik".


Kad već stvari tako postavljaš, jesam. I činim to i dalje. Što sad?


Što onda radiš tu, zašto se nisi javio među dobrovoljce i otišao u Ukrajinu?


dobro, moglo bi se onda postaviti i slicno pitanje tebi - zasto nisi otisao da branis jadne palestince, ili da pripomognes braci rusima u borbi protiv biolabova, i da decanifikujes ukrajince, i da se generalno boris protiv WEF, vojno/industrijskog lobija i njihovih excel tabela, pokvarene EU vlade, masona, svetske vlade u senci, farmakomafije... protiv svega sto si nam dosad pominjao i 'otvarao oci'.


Odlično pitanje! Samo sam to čekao!

Jer sam, jednako tako, rekao da Palestinci nemaju nikakve šanse protiv Izraela i SAD-a koji mu čuvaju leđa. To je uzaludna borba i velika je vjerojatnost da će im etničko čišćenje uspjeti. Tko se u to upetlja, gotovo sigurno je mrtav - čak i ako ide tamo samo kao bolničar i humanitarna pomoć, ovi ubijaju sve po redu bez zadrške i obzira. Nadalje, to je meni daleka zemlja s kojom nemam ništa i nemam nikakav osobni interes da budem žrtva u "borbi za opću pravednost" u svijetu u kojem ne vlada međunarodno pravo niti se poštuje riječ, u korumpiranom svijetu bez časti i morala. Eto, lijepo iskreno.
14.07.2024 | 17:08
Mali je ciljao u glavu. A trump gleda u display desno od njega i komentira neku statistiku. U trenu kad kaže “If you want to [b]see they said, take a look[\b]..” on gleda lagano prema publici i glava ima najveću površinu i mali je okinuo ali je Trump opet pogledao prema displayu i tu je taj moment, djelić sekunde. Trump je zaokrenuo lice prema njemu i smanjio svoj profil. Da je ostao pola sekunde gledati u publiku, bye bye mozak, sada bi imali povijesni trenutak. I sada je ali ne tako krvav kakav je mogao biti.
Vjerujem da ga je to micanje glave spasilo.
Ili jednostavno je promašio za centimetar. Ne znam kolika je njegova glava na 150 m kroz taj nišan ali sigurno će netko to rekonstruirati sa glavom od balističkog gela i žutom frizurom
14.07.2024 | 17:14
Neka je ostao živ i neka pobjedi sada na izborima.
Pitanje je na koga to smrdi u USA?
14.07.2024 | 17:48
Prije nego se utopite u teorijama zavjera, proučite malo što kaže osoba koja se time bavila i tu uključila i nekoliko istinitih anegdota koje odmah negiraju bilo kakve zavjere.

x.com/LtTimMcMillan/status/1812383798740324380


Btw, zadivljen sam razinom podrške koju neki daju pedofilu (veza Epstein) i OSUĐENOM kriminalcu protiv kojeg se vodi još hrpa sudskih procesa.
14.07.2024 | 17:49
@Yonkis:

U USA vrijede ista pravila kao i u EU. Civil ne moze kupiti oruzje sa automatskom/rafalnom paljbom.

Proizvodjaci prave inacice svojih pusaka za civilno trziste. Pucaju samo jedinacnom paljbom i to je skroz legalno.

Neke drzave (California npr) su ogranicile velicinu spremnika na 10 metaka.

Ja sam imao dva pistolja po dva osnova (CZ Shadow 2 za natjecanja) i Glock 19 za osobnu zastitu. Sportsko oruzje smijes samo prenositi do strelista/poligona i sl. Prodao sam ga jer nemam vremena za natjecanja.

Osobno oruzje nosis kako god ti odgovara na mjesta gdje to zakonom nije zabranjeno.

Pusku bilo kojeg kalibra i tipa prilicno lako kupis za bavljenje sportskim streljastvom ili lovom.

Puno je to lakse nego ti smatras

U HR postoje i dva oruzna lista (bijeli i plavi). Jedan je za posjedovanje oruzja dok ti drugi daje pravo da oruzje legalno i nosis. To ne moze biti puska, samo pistolj.

Evo ti video pa ces sve saznati za 15 minuta.


youtu.be/tI2OOIEPDbQ?si=GvoEIjx2cnIfaUYc
14.07.2024 | 19:02
Neka je ostao živ i neka pobjedi sada na izborima, neka ukine pomoć Ukrajini i neka završi ovaj rat, jel tak.
14.07.2024 | 19:08
Što je "Automatic Weapons" ili "automatic firearms" ili "machine guns"?
Ako je to oružje s rafalnom paljbom, onda u USA to oružje može biti u svim državama osim ovih California, Colorado, Delaware, Hawaii, Illinois, Iowa, Louisiana, Massachusetts, Minnesota, New Jersey, New York, Rhode Island, and Wisconsin.
14.07.2024 | 22:44
jura22 kaže:
Što je "Automatic Weapons" ili "automatic firearms" ili "machine guns"?
Ako je to oružje s rafalnom paljbom, onda u USA to oružje može biti u svim državama osim ovih California, Colorado, Delaware, Hawaii, Illinois, Iowa, Louisiana, Massachusetts, Minnesota, New Jersey, New York, Rhode Island, and Wisconsin.


Ajde ne blamiraj se ziv bio
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 8 sati, 29 minuta
  • big_mac: Nije nađen niti jedan airprint uređaj
  • big_mac: Pokušao sam sve navedeno ali uvijek isto
  • Kloba: Posljednji - baš za povezivanje inečega sa hp printerima: [link]
  • Kloba: Javi ako išta pomaže
  • Kloba: Ovo je troubleshoot sa stranica Applea: [link]
  • Kloba: Ovo? [link]
  • big_mac: Pokušao sam već tim putem ali ništa nisam našao sto je pomoglo.
  • Kloba: Ukucaj na Google ili YouTube, neko sigurno ima iste probleme i objavio je post kako to riješiti
  • big_mac: Jel zna netko kako rijesiti problem sa airprint na ios 18 a i prijašnjoj verziji ne mogu naći hp pisac
  • Kloba: Isprika, ipak je na kraju dobio 30 dana...
  • Kloba: Trifunović je navodno htio do Rijeke. Od tamo mu je žena s kojom se u međuvremenu oženio. I sad, poučen iskustvom (dobio je šest mjeseci uvjetno, ne 30 dana ja mislim), neće više vrijeđati preko X-a nego je hladno poručio: "uskoro postajem hrvatski državljan". I on i buraz oženili Hrvatice.
  • Yonkis: Ajme ovaj Photos u iOS 18 treba zasebni manual/priručnik.
  • JOHN: Smayoo što se mene tiče oderao bi i domaće
  • Zmay: Poz! Moguće napraviti da se oglasi sami brišu nakon nekog vremena npr.? Puno stvari je već prodano, a autori oglasa ih ne brišu...hvala
  • smayoo: Lik je dobio 30 dana zatvora uvjetno. I morao je platiti troškove. Što bi više? Kad pogledaš po internetu ima hrvatskih državljana koji pljuju po policiji svaki dan pa ih nitko nikad nije niti pokušao privesti, niti identificirati., a kamoli prekršajno goniti.
  • JOHN: Lik je dobio novčanu kaznu od 150 eura, a samo na transport je potrošeno više od toga. A gdje su plače policije ooja ga je privodila, tužitelja, odvjetnika, suca, režijskih troškova itd. Trebali su ga samo na ime tih troškova oderat 4000-5000 eura. Pa nek blebeće
  • JOHN: I mišljenja sam da mu je kazna preblaga. Ja bi za svako ponavljanje x10 od prethodne pa nek dogura do doživotnog ili neka ga opelješe do daske.
  • JOHN: Čovjek želi biti valjda novi Pernar ili šta ja znam recimo ADRI. Radi pizdarije a paralelno otvara kanal. Ili ga je jednostavno pojeo sustav, droga ili nešto treće :)
  • JOHN: a kamoli u tuđoj
  • JOHN: Nekih posljedica mora biti. Meni recimo ne pada na pamet u vlastitoj zemlji javno ponižavat
  • Kloba: Mada, nije mi baš ok da svako ko se pokenja na netu hapsimo. Pogotovo ako je Srbin. Baš ono. Jadno. Šta je to - pismeni delikt?
  • Kloba: Ali današnji post/vapaj - "Jel može razmena za Severinu?"
  • Kloba: I da, još jedna novost. Opet priveli Trifunovića. Sa Bajakova, gdje je došao i samo se približio našem cariniku da pita jel sada sve OK jer je godina dana prošla od zabrane ulaska u HR na godinu. I ovaj brže bolje, marica pa 800 km do Splita. Razlog, vrijeđanje na X-u od lani. Ustaše ovo ono
  • Kloba: Postoji razlog, čak je i logičan...
  • Kloba: Nego, tko zna zašto današnji mlađi nogometaši deru štucne?
  • Kloba: Tako da, to što je Jakirović očito isto htio poručiti "mlađem kolegi", mislim si da mu je ovaj samo kimuo i pomislio si "i trenersku diplomu ima svatko..." :)
  • Kloba: Oću reći, ovi mladi lavovi koji sada dolaze iz igračkih u trenerske uloge, pa to će gaziti klubove kao cipelarka deset na jednoga. Nema tu više "nema ponižavanja". Zna se ko je ko i ćao. A Dinamu je ovo velika lekcija i neka je
  • Kloba: I ovi su nas prešli ko plitak potok. Ima jedna anegdota sa SP-a u Brazilu da je isto to - nemojte ponižavati protivnika, navodno rekao Joakim Low Elfu na poluvremenu one utakmice s Brazilom, ali ovi ga nisu baš poslušali
  • Kloba: "..a sada hoću da ih zgazite!!!"
  • Kloba: Ma. A najbolji mi je Jakirović na kraju tekme koji 2očita bukvicu" Kompanyu. Ovaj mlađi od Modrića godina dana, doslovno smo kao repka igrali protiv njega (Belgijanac je), i kako je igrao u Manchester City-u čovjek je naučio okomiti nogomet do perfekcije. I to prenio radnišnim Švabama. Jer on im je na poluvremenu rekao (kada su naši izjednačili ili došli na gol razlike sa dva gola) "e,
  • drlovric: Dinamo se sinoc osjecao kao 70% HNL klubova kada igraju protiv njega. To samo govori koliko smo smijesna liga.
  • Kloba: IMa jedan kafić. Zove se Plavi devet. Nije zajebancija. Sada to koriste ko meme.
  • Kloba: Neka. Sada znamo koliko smo svjetosnih godina udaljeni od stvarnih prvaka liga petice
  • smayoo: Alo, dinamovci, šta se to igralo u Munchenu? Rukomet? :D
  • cariblanco: Rekorderi...iza dobrog konja se uvjek praši
  • drlovric: 9 komada. Ouch :)
  • cariblanco: Nova vrsta rata ?
  • cariblanco: The Death Toll from today’s Pager Attack in Lebanon has risen to 9, while the Injured has passed 3,000.
  • smayoo: Nažalost, da, Josip je zatvorio firmu i odselio u Njemačku :(. U Rijeci nema ništa drugo što je za preporučiti...
  • MacSlavko: To mi je zadnja opcija, ako nema ništa bliže Rijeci…
  • Yonkis: MacSlavko: iStyle?
  • MacSlavko: Off topic: Nisam znao da JM Elektronika više ne radi… Kamo sad odnijeti MBA 2020 na popravak?
  • Borisone: Dostupnost servisa i značajki po regijama: [link]
  • miomika: ne rade ni Live caption na Facetime-u ako je .hr primarni jezik :)
  • Zdravac: Inaće, upravo napravio update, i istina je, ne radi iPhone mirroring
  • Zdravac: Jebiga, to je osveta za usb-c, šteta, ali EU mora biti veća od jedne kompanije. Ja bi sigurno pronašao način da ih natjeram da omoguće to...
  • drlovric: A jbg ne moze ni vi europejci bas sve da dobijete :)
  • Yonkis: Apple today said that European customers will not get access to the Apple Intelligence, iPhone Mirroring, and SharePlay Screen Sharing features that are coming to the ‌iPhone‌, iPad, and Mac this September due to regulatory issues related to the Digital Markets Act. - June 21, 2024
  • dperec: Nadogradio MacMini i Iphone... I phone mirroring ne radi u našoj regiji :)
  • Yonkis: big_mac imaš poruku

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Air, dpasaric, drlovric, miomika, Riba, Anonimci (487)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.44 Seconds

Provided by iJoomla SEO